SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259482

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5877
Witam, chciałem zapytać, czy j/nj jest zdrowe dla żołądka? Pytam, ponieważ ma on bardzo dużo pokarmu do strawienia za jednym razem. Kolejne pytanie to wchłanianie białka. Słyszałem, że w 1 posiłku wchłania się max 30g białka. Czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. organizm jest przyzwyczajony do duych ilosci pozywienia - planuje na podobny temat wiekszy artykul
2. bzdura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3171
Mity o wchłanianiu 30g gram białka w jednym posiłku krążą już od dawna a tak naprawdę nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Co do żołądka to w moim przypadku nie ma problemu upchnąć 2500-2700 kcal w 3 posiłkach albo inaczej - w 6 godzinach. Zdrowe?? Koleżance na UM cały czas nakładali do głowy że żołądek w ciągu doby powinien przynajmniej przez połowę czasu odpoczywać. Tu przerwy jest ciut więcej i żadnych negatywnych skutków nie widzę a wręcz odwrotnie.

Pozdrawiam

edit: uprzedzony:P

Zmieniony przez - Ormoo w dniu 2012-08-24 10:56:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5877
Dziękuje bardzo za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Jak myślicie, 2g białka/kg masy ciała("suchej")jest wystarczające?Biniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Biniu

Lece już drugi miesiąc na J/NJ jestem mega zadowolony,ogromna zmiana jesli chodzi o wyglad straciłem dużo w pasie!jak bede miał czas to wkleje takie pomiary które robie sobie raz na mies. zawsze to jakoś wzbogaci temat i bedzie stanowić poważne dowody na działanie tej diety:)

Mam tylko pytanko odnośnie godzin w których jem, czy musze sie tu trzymać jakiś konkretów bo zaczynam od 14 juz po godzinie od pierwszego posiłku czuje głod i to taki jak u Danona:).Czy moge sobie jesc przez te 8h kiedy chce czy mam czekac 1,5/2h do nastepnego posiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Jedz jak Ci pasuje :)

Co do zoladka - widzialem program na Discovery w ktorym mowili, ze zoladek potrafi powiekszyc swoja objetosc nawet do 50 razy.

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2012-08-24 20:05:30

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
To napewno były żaładki made in USA Tam mają wszystko 50razy wieksze

Masz coś taiego że w 15h postu kiszki graja marsza zajeiste uczuie zapijam wodą i gitara a pierwszy posiłek przelatuje przez bebeszki jak pospieszny do warszawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Obecnie na redukcji robie po 20-22h postu i zero glodu, u mnie glod pojawia sie po pierwszym posilku I wtedy jesli pierwszy jest maly to przelatuje bez reakcji i musze szybko wcinac drugi bo ssie.



Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2012-08-24 20:30:04

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
ja na J/NJ jestem juz 7 tydzien nie bede robił jkis drastycznych zmian jesli chodzi o post ale nie powiem bo myślałem żeby go wydłużyc.
W porach postu tylko pijesz,czy cos wleci innego?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium