SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258660

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
To gitez. Jutro zaczynam. Jeden posiłek przed bo w 3-4 godziny nie zjem całego przydziału. A może inaczej. Zjem ale potem spać nie mogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
ytłumaczy mi ktoś tak w kilku zdaniach o co chodzi z tą dietą? Czytałem te artykuły ale nadal nie mogę ogarnąć. W skrócie kiedy jeść a kiedy nie i ile?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 630
testował ktoś wersje z węglami tylko z owoców? wiem ze było wspomniane gdzies w wątkach ale odczuciami nikt sie nie pochwalił

Get ripped or die trying

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
matterror
testował ktoś wersje z węglami tylko z owoców? wiem ze było wspomniane gdzies w wątkach ale odczuciami nikt sie nie pochwalił


Ludi_ testowal i z tego co pamietam byl zadowolony.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Owoce > przepaść > Ryże i inne makarony.

Dużo osób tak jest, u mnie już normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 630
ja w trakcie testowania, ale po pierwszych dwóch tygodniach czuje że zagości na stałe. a ze źródłami jak świeże czy raczej suszone?

Get ripped or die trying

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Banany, rodzynki, suszone morele, suszona żurawina.

Wszystkie owoce się nadają. Z suszonymi nie trzeba się bawić w obierania skóry itd. Otwieram paczkę i jem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Hmm. Dla mnie owoce chyba będą też niezłym rozwiązaniem. Wszelkie zboża makarony nie są tolerowane. Ewentualnie ziemniaki i słodkie ziemniaki. Wielkiego wyboru co do węgli nie mam:D
Ano i jeszcze jedna sprawa. Białko przed i po treningu głównie. Na sam wieczór raczej zbilansowane lub przewaga węgli. Źle mi się śpi po dużej dawce białka na wieczór, a i wstaję często do wc wtedy.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2012-04-23 13:36:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Jestem już trochę na tej dietce. Z początku budziłem się w nocy ale już jakoś to idzie.
Teraz planuję trochę pokombinować z TKD, tzn codziennie węgle tylko z warzyw nisko węglowodanowych, a w dzień z siłką (3x w tyg)węgle po treningu, ziemniaki, owsiane i inne takie. Tak ok 100g węgli po trenie. Zobaczę jak z siła itp czy robi się kaszana, jak będzie kiepsko to dorzucę więcej węgli po treningu, bez żadnych ładowań.
Dorzucę też jakiś owoc na codzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Rób Carb Cycling zgodnie z oryginałem. Najlepiej wychodzi.

W treningowe wysoko białko i węgle, tłuszcz śladowo.
W nietreningowe 100g ww najlepiej na noc, białko wysoko, tłuszcz reszta.

Kalorie najlepiej na takim samym poziomie.


Nie ma sensu przy takiej wrażliwości od postu i treningu męczyć się z brakiem węgli, albo małą ilością. Mini ładowania ww są wskazane w treningowe.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2012-04-23 17:33:41
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium