SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROGRAM - MASA cz.2

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Witam, dzisaj drugi odcinek. Tym razem na życzenie, program dla bardzo szczupłej osoby miedzy 60 a 70kg, wiek mniej wiecej 20 lat. Tym razem będzie program typowo praktyczny, bez kulinarnych dziwactw, a jednoczesnie na tyle urozmaicony że dostarcza wszystkich niezbędnych składników. Program przewidziałem dla tych co najczęściej się uczą i nie bardzo mają czas na przygotowywanie wymyślnych posiłków. A wiec zaczynamy.

7.00 - pobudka, zmykamy do łazienki przemyć zaspane oczy, z uśmiechem spogladamy w lustro a następnie wędrujemy do kuchni. Dzien rozpoczynamy od 3 kapsułek CREAPURE CITRATE + 3 kapsułki D-RIBOSE. Do tego dołączamy 25g CARBO z zimną wodą na otrzeżwienie

Potem mamy pół godziny na dokończenie porannej toalety i przygotowanie posiłku

7.30 - śniadanko. Cóż dzisiaj po południu czeka nas cieżki trening wiec warto zjeść solidny posiłek

PŁATKI OWSIANE - 100g
RODZYNKI - 30g
MLEKO 1,5% - 500ml
TUNCZYK W OLEJU - 50g
CHLEB RAZOWY - 80g
MARGARYNA - 20g

Teraz torba i wędrujemy do szkoły. ..

10.30 - dzwonek i długa przerwa, sięgamy wiec po drugie śniadanko, tym razem niezbyt obfite

WAFLE RYŻOWE - 5 sztuk
JOGURT NATURALNY Z ZIARNAMI - 150g

Posiłek niewielki, ale do obiadu powinene wystarczyć...

14.00 - wreszcie czas na coś solidniejszego. Na szczescie mama czeka już z dobrym obiadem...

FILET Z KURCZAKA - 100g
OLIWA Z OLIWEK - 20g

RYŻ BRĄZOWY - 100g
SURÓWKA - 200g
OLEJ SŁONECZNIKOWY - 20g
SOK MARCHWIOWO-JABŁKOWY - 250g

No, teraz dwie godzini przerwy, wiec czas zaplanowac trening...

16.00 Czas dołożyc troche kalorii, bo trening zapowiada się naprawde rasowo...
WHEY GAINER 4000 - 50g + MLEKO 500ml

17.00 - Zapowiada się niezła jazda...Dzisiaj klatka, triceps i brzuszki

18.30. Ale był wycisk... Widać jak mieśnie maleją w oczach, wiec trzeba na szybko przygotować mix:
CREAPURE MONOHYDRATE - 5 kapsułek + 3 kapsułki D-RIBOSE no i do tego przynajmniej 50g CARBO

19.30 Teraz odżywka na dokładkę, aby komórki mieśniowe nie pozjadały sie nawzajem
WHEY GAINER 4000 - 50g + mleko 500ml

20.30 Czas na ostatni posiłek

Pasta z sera:
SER BIAŁY CHUDY - 100g
PRZYPRAWY
JOGURT NATURALNY - 20g

PIECZYWO PSZENNE - 80g
MARGARYNA/MASŁO - 20g
BANAN - 150g

22.0 Powoli można przygotowwywać się do snu. Ale przed tym warto jeszcze po coś siegnąć

CREAPURE CITRATE - 3 KAPSUŁKI + D-RIBOSE - 3 KAPSUŁKI


Kolorowych snów !!!!


Podsumowanie

Białko - 178g
Tłuszcze 114g
Węglowdany 585g








szukala
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
osobiście uważam, ze ta straszna monotonia jedzenia wśród wielu kulturystów (jest to najbardziej widoczne w Polsce) w żaden sposób nie służy poprawie wyników sportowych. W ryżu i piersiach z kurczaka nie ma praktycznie niczego co mogłoby by zasłużyc na jakaś wiekszą uwagę. Osobiście, piersi z kurczaka jadam w ostateczności. Znaczenie bardziej cenię ryby czy cielęcine. Ponadto chudy schab wieprzowy zawiera znacznie więcej wartości niż pierś. Jedyną zaletą piersi to cena (w pewnym sensie stosowna do jakosci) no i łatwość przygotowania.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Powodzenia

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki

ale ja już pracuję, a to jest dla ucznia


Knowledge is the weapon
....Trust is a weakness


Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Mariusz nie wybrzydzaj

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnio na samą myśl o szkole jeść się odechciewa
ale jeszcze tylko miesiąc został


Knowledge is the weapon
....Trust is a weakness


Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
Fajny plan czegoś takiego szukałem niestety nie należy on do zbyt tanich ,Moim zdaniem plan suplementów powinnien wynosić jakieś 150 zł miesięcznie (oczywiście w stosunku do mojego portfela)

Małe podsumowanie kosztów :

CREAPURE CITRATE 6 (41 zł- 41 dni)
D-RIBOSE 9 (120 zł - 30 dni)
CARBO 75 gram (40 zł - 26 dni)
WHEY GAINER 4000 - 100 gram (85 zł - 30 dni)
CREAPURE MONOHYDRATE - 5 (48 zł - 50 dni)

Razem - 334 zł

PS : czy tą dietę z kreatyną możńa sosować dłużej niż 6 tygodni (bo słyszałem żę tyle powinnie trwać cykl kreatynowy).

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Przyjąłem akurat takie suplementy. Jeżeli ktoś boryka sie troszczke z finansami mozna odłożyc cytrynian a w następnej kolejności rybozę. Wówczas koszt suplementacji zdecydowanie sie obniży

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 719 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9059
Super pomysł z tymi planami. Pytanko: czy będą też dla sportów innych niż kulturystyka?

Bambo2

Bambo2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Jeżeli pomysł odpowiada, to oczywiście temat pociągne dalej... Będziemy roziwjac takze na inne dyscypliny. Ponieważ idzie lato, to moze program dla miłosników rowerów szosowych?

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomysł bardzo dobry


Knowledge is the weapon
....Trust is a weakness


Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
Czy rybozę można zamienić na glutaminę ,jeśli tak to glutarol czy l-glutaminę ??

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastanawiam się

Następny temat

PROGRAM - OGÓLNOROZW.1

WHEY premium