SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastanawiam się

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak sobie wczoraj czytałem o "naturalnych" estrogenach i o ewentualnych plusach ich stosowania
Teraz pytanie
Co według expertów moze dać lepsze rezultaty jesli idzie o rozwój muskulatury
- wymuszanie produkcji naturalnego testosteronu czy moze atak z innej strony cyli obnizanie estrogenów preparatami typu chryzyna itp
Która z metod jest bardziej efektywana ale i która z nich jest bardziej bezpieczna
Jakie moga byc ewentualne skutki uboczne długoterminowego blokowania czy niwelowania estrogenów lecz zaznaczam iz idzie mi o metody raczej lightowe jak wymieniona tu chryzyna


członek-mafia.suple.hardcor.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 65 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24422
Bul, zanim experci sie wypowiedzą, mógłbyś wyjaśnić dlaczego piszesz o zaletach stosowania naturalnych e s t r o g e n ó w ?

Pozdrowienia

Longus

Pozdrowienia

LONGUS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo wydajemi się ze niski poziom estrogenów podnosi efektywnośc naszych hormonów anabolicznych, idzie tu o testosteron
Ale nie jestem pewien dlatego pytam
W necie mozna odszukac sporo info o plusach stosowania antyestrogenów (np chryzyna ) przez sportowców

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 65 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24422
Ja natomiast na stronach amerykańskich znalazłem krytyczne uwagi dotyczące chryzyny, zachwalany jest natomiast DIM (Diindolemethane), który stosowany łącznie z Tribulusem w jednym produkcie nie dopuszcza do wzrostu poziomu estrogenów, co wzmacnia skuteczność Tribulusa - naturalny teść rośnie, estrogeny zanikają, efekty treningu pozytywne - sam stosuję taką kurację od miesiąca i jestem zadowolony, zaznaczam jednak, że nie stosowałem wcześniej PH i SA, dlatego może taki ''light'' środek u mnie nieźle działa.

Pozdrowienia

Longus

Pozdrowienia

LONGUS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czasami mam wrażenie że w tym dziale dyskusje między sobą prowadzą sami biolodzy, anatomowie etc...

To jak szybko upływa czas zależy od tego po której stronie toalety się znajdujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bull, prawdopodobnie większość roślinnych preparatów podnoszących poziom testosteronu działa poprzez efekt antyestrogenowy. Pozim testosteronu jest bowiem regulowany przez estrogeny, na drodze sprzężenia zwrotnego. Wygląda to tak: testosteron zamienia się w estradiol (aromatyzuje), a estradiol hamuje uwalnianie gonadotropin w przysadce mózgowej, i tym sposobem hamuje wytwarzanie testosteronu. Jeżeli teraz podamy antyestrogen, to estradiol nie będzie hamował przysadki i gonadotropin - poziom testosteronu wzrośnie.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
hmmmm, tak sobie mysle...chcialbym sprawdzic jak u mmnie wyglada sprawa poziomu poszczegolnych hormonow.Dodam ze troche obawiam sie o gyno, chociaz moze to tylko urojenia. Zalatwilem skierowanie do poradni endokrynologicznej a tam maja terminy dopiero na sierpien.Na leczenie prywatne nie mam w tej chwili kapuchy takze myslalem zeby we wlasnym zakresie zrobic niezbedne badania.moze to troche rozjesni sytuacjie.poszedlem do przychodni ale ilosc badan hormonalnbych mnie przytloczyla i zupelnie nie wiem ktore powinienem zrobic. Myslalem o testosteronie i gonadotropinach a po przeczytaniu tego artykulu zastanawiam sie czy nie zbadac jeszcze poziomu estradiolu...Co o tym myslicie? BTW czy gonadotropiny to tsh?

emr

emr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Zalezy o co generalnie Ci chodzi. Przypuszczam że najwazniejsze bedzie dla Ciebie: testosteron i LH

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
Generalnie chodzi mi o to czy nie mam za wysokiego poziomu estrogenow w stosunku do testosteronu.

emr

emr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
A niby z jakiego powodu miałby byc taki wynik???

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
z jakiego powodu to nie mam pojecia bo lekarzem nie jestem...ale chyba mozliwe ze u jedego poziom estrogenu w stosunku do test. bedzie gorszy u innego lepszy. Byc moze wszystko jest w porzadku ale wolalbym si eupewnic poniewaz moja, byc moze tylko i wylacznie urojona, ginekomastia nie daje mi spokoju

emr

emr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROGRAM-MASA cz.1

Następny temat

PROGRAM - MASA cz.2

WHEY premium