SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GREEN TEA - ale z czym to się je???

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5179
Mam pytanie dotyczace green tea: a wiec z czym najlepiej ja łaczyc by efekty byly mocniejsze (HCA, fat burner) i czy warto np. z aspirynka czy kawa
i jaka jest skuteczna dawka dla czlowieka o masie 115 kg, pijacego mocna zielona herbate od pol roku.
Jak dawkowac i kiedy (pora dnia, przed posilkiem czy jak???)
Dzieki z gory za odp.
sogs forU

"It's better to burn out than to fade away..."

choose life

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
Clarity , mam pytanie czy deprim jest przydatny tylko z zieloną herbata , czy można go stosotać z innymi ( mam gugle + mm4 z syntrax'a)

członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Dla zdrowia najlepszą aktywnością są pompowanie mięśni i dźwiganie ćiężarów"

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Tyrozyna, Kofeina, Deprim (hipercyny), ALC... w kazdym razie ja tak bede laczyl

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Tak jak Clarity
Proponowałbym (z tych małego kalibru heheh)
z kofeiną i tyrozyną+b6.

na upartego można dodać ginko biloba i St.John's wort (ziele świetego Jana)
i kava kava

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
saint johns wort to przeciez wlasnie dziurawiec...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
no tak sprawdziłem skład deprimu i masz racje (heh nie znam składu tych wszystkich leków bo to nie moja "branża" )

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ja bym proponował połączenie z karnityną. Np. (przy Twojej wadze) 2 kaps. Green Tea i 1 kaps L-Karnityna 500 Plus na ok 15 min. przed kazdym posiłkiem.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
kain...kava kava..jest wycofywana ze wzgledoo na powodowanie doozych skuykoow ubocznych minn.wpływa w sposoob destrukcyjny na watrobę.

Ja \połaczyłbym green tea z tyrozine and fat burner
pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak - kavakava jest dobra ale... 5-HTP i DMAE to mooj typ (wiem że 5-HTP) trochę katabolizooje

członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
bigger spox nawet nie wiedziałem.

Widze że coraz mocniejsze środki się wymienia

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
5-HTP ma działać na serotonine która ma być odpowiedzialna za uczucie głodu zwłaszcza "chęci" na weglowodany
...

....z tego co sie orientuje to ziele świetego jana powinno działać podobnie na poziom serotoniny ???

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ja z serotoniną bym nie eksperymentował - katabolik i hamulec testosteronu. Clarity zaproponował sensownego miksa: tyrozyna + Green Tea + Deprim. Wszystkie działją sympatykomimetycznie, czyli powinny indukować rozpad tłuszczu - lipolizę. Jednak pamiętajcie - zwiększony wypływ kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej odchudzi, jeżeli sprawne będzie ich spalanie. W przeciwnym wypadku, następował będzie recykling - powrót do tkanki tłuszczowej i reestryfikacja - ponowne gromadzenie. Oczywiście, recykling też powoduje straty tluszczu, jednak mniejsze, jak szybkie spalanie. Dla tego, do kuracji Clarity, i generalnie do Green Tea, proponuję zawsze dokładać karnitynę.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolagen avtiv +

Następny temat

olimpijczycy ;)

WHEY premium