SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy w suplementach nie wiem czy dobrze chcę je połączyć

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
Witam
Ostatnio kupiłem redwailer i thermo speed bo mam dietę na redukcję tkanki tłuszczowej a za razem pod trening na siłę i myślę nad dokupieniem do tego jeszcze TCM Mega Caps ale nie wiem czy to jest dobry pomysł . Głównie zależy mi na zredukowaniu trochę tkanki tłuszczowej i wykształceniu delikatnych mięśni i na wzroście siły . Siła jest dla mnie najważniejsza . Z góry dziękuję za pomoc i czekam na odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przy budowaniu miesni i sily kreatyna jest jak najbardziej przydatna
masz do wyboru wiele jej form
od najtanszej - monohydratu
po najskuteczniejsza Magna Power

TCM moze byc wiec dobrym wyborem zwlaszcza gdy reafujesz gromadzeniem wody pod skora przy monohydracie
jesli to nie problem mozesz wybrac monohydrat i ew pozniej przerzucic sie na TCM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
ok dzięki ale czy nie przeszkadza te połączenie redwailer i thermo speed z TCM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w zaden sposob u zdrowej osoby

pamietaj jednak ze zarowno Redweiler jak i Thermo Speed Extreme zawieraja skladniki 'pobudzajace' wiec raczej stosuj je w oddaleniu od siebie
Np TSE w ciagu dnia a na 30 min przed treningiem Redweiler

TCM bedzie sie ladnie komponowal z calym ukladem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
ok dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ku lepszym wynikom ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
dokładnie a jeszze jak biorę rano przed śniadaniem po 1 kaps TSE i przed obiadem , 30 min przed treningiem Redweiler 2 dawki a jak dawkować i kiedy brać TCM ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
TCM mozesz rano i po treningu
lub oogolnie dawki podzielone w ciagu dnia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzień otwarty z MISTRZEM w COM COM ZONE

Następny temat

CLA - wycinka i masa

WHEY premium