SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 257543

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1050
Panowie, jak myślicie kreatyna na redukcji przy j/nj to dobry pomysł? Warto w nią zainwestować i włączyć do suplemacji? Jakie macie doświadczenia? Jeśli już miałbym wybierać to jabłczan, mono?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kreatyna jest zawsze dobrym pomyslem jesli chcemy posiadac wieksze miesnie

co do wyboru - hmmm zalezy ile pieniedzy
jeslli wiecej Magna Power
jesli mniej - Creapure w proszku od Olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1050
Dziękuję Biniu, wybiorę coś z tych dwóch. A jak wygląda stosowanie? Jeśli trening robię standardowo o 14, po 16h poście, to w jakich godzinach podawać kreatynę? Jak dobrać w dni treningowe i dnt? Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
w DT mozesz 10g, a w DNT 5g. pory nie mają znaczenia. mozesz po treningu brac, mozesz rano. jak ci wygodnie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1050
Super. Pytanie tylko - kreatyna przerywa post? Zastanawiam się czy brać ją razem z bcaa przed treningiem czy po prostu dodać do pierwszego posiłku i mieć spokój...


Zmieniony przez - Terezm w dniu 2012-09-01 09:29:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Terezm
Super. Pytanie tylko - kreatyna przerywa post? Zastanawiam się czy brać ją razem z bcaa przed treningiem czy po prostu dodać do pierwszego posiłku i mieć spokój...


Zmieniony przez - Terezm w dniu 2012-09-01 09:29:18


Nie ma sensu brac kreatyny na czczo, dodaj do pierwszego posilku i tyle (pora nie wiem wiekszego znaczenia). Im wiecej wegli tym lepiej bo insulina jest transporterem kreatyny.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Biniu - od poniedzialku startuje z masa na J/NJ, dzis albo jutro zrobie fotki i zobaczymy jak bedzie.
Po roku czasu doprowadzilem sie mniej wiecej do stanu jaki mi odpowiada (redukowalem) i teraz czas na miesnie. Czyli po roku redukcji na J/NJ wchodze na mase.
Jedna ciekawostka - mam juz dosc ludzi mowiacych mi, ze schudlem ... powaznie Na poczatku to bylo mile ale za 10 czy 20stym razem to juz jest meczace szczegolnie, ze niektorzy wypytuja o szczegoly albo pytaja czy nie jestem chory No ale rok temu mialem 20kg wiecej wagi i 40cm wiecej w pasie wiec mozna to zrozumiec ale mogli by sie juz odczepic :P
Tak wiec zapowiadam relacje z masy z fotkami :)

Dzieki Biniu za J/NJ i wspolny rok razem (jakkolwiek to brzmi ) !

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2012-09-01 10:17:15

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1050
Im więcej tym lepiej, tyle tylko, że ja na redukcji mam +-50g. Jedynie w weekendy kosztem tłuszczu podnoszę ww do 180+-. Na ile to będzie miało wpływ i czy czasem te węgle i kreatyna nie są przesadzone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Terezm
Im więcej tym lepiej, tyle tylko, że ja na redukcji mam +-50g. Jedynie w weekendy kosztem tłuszczu podnoszę ww do 180+-. Na ile to będzie miało wpływ i czy czasem te węgle i kreatyna nie są przesadzone?


Nie rozumiem za bardzo, podaj konkretne wartosci.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1050
Low carb, w tygodniu max 50g ww dziennie, w weekendy małe ładowanko tak do 180-200g ww.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium