SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259816

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Nie wiem czy warto się chwalić, od wtorku jestem na J/NJ waga 1,5kg w pasie -2cm reszta wymiarów bez zmian !!! najlepsze jest to ze w czwartek wypadła mi imprezka i sie zapuściłem wypijając jakies 10 piw...cheata zadnego nie było. Dieta rewelacja głodny wogole nie chodze, jem sobie o 13, 19 i 21 czasem wydluzam post to zalezy, po porostu jem jak mi wygodniebyle zachować 16h postu ;)

Ponawiam pytanie mam scorcha chiałbym go zacząc brać, ale nie lubie brać supli na pusty żołądek jak go dawkować??

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie znam tego preparatu - ale prosze pamietac ze jestesmy w dziale sponsorowanym !

i oby efekty takie dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
To pomińmy już rodzaj tego preparatu, przepraszam za wymienienie nazwy, załóżmy że chodzi ogólnie o spalacze, jak je brać w fazie nie jem czy tam jem w DT i DNT gdzie normalnie bierze się rano x3 przed treningiem x3

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli spalacz zawiera srodki pobudzajace nie powinno sie go prac pozno - czyli np konczymy okolo 16
dawke zalecana dzielimy na porcje
przed treningiem jak najbardziej OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2496
Biniu, czy w DNT należy brać bcaa? Czy nie jest to wymagane? Z góry bardzo dziekuje za odpowiedź.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
po raz 196.
mozna odpuscic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 341 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4121
Ile mleka można dodać do kawy maksymalnie w fazie nie jem? Dotychczas dawałem 35-40g, ale teraz się tak zastanawiam, czy to czasem nie za dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wg mnie zdecydowanie za duzo ...
ale jesli idziesz w dorbym kierunku nie zmieniaj teraz - jak przestaniesz isc bedziesz wiedzial od czego zaczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2496
Mam jeszcze jedno pytanie, 15gr(czystego). bcaa przed treningiem i 10(czystego) gr w trakcie- taka dawka dobra? I ile minut przed treningiem spożyć BCAA. Przepraszam jeżeli pytanie było zadawane i jest nader głupie :)
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Elgahir w dniu 2013-03-25 15:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jest OK
dawka przed na okolo 30 minut przed

ale mozesz zrobic jednego duzego drinka z 20 g i popijac od -30 minut do konca treningu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium