SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 257488

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
brzmi OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
Myślicie że potrzebne są ładowania węglami przy wadze ok 100kg i ok 100-120g węgli dziennie? 80g z kaszy, reszta warzywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7820
Minął tydzień 1,5kg i 2cm w pasie poszło i to przy 3 cheatmealach minęło również uczucie głodu , pozatym nie ma to jak zjedzenie ogrmonej ilości żarcia po 20 godzinach postu ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Eltoro_KrK
Myślicie że potrzebne są ładowania węglami przy wadze ok 100kg i ok 100-120g węgli dziennie? 80g z kaszy, reszta warzywa.

mysle ze si
moze ladownia nie raz na tydzien - ale np. czit raz na tydzien
a ladowanie porzadne raz na ~2tygodnie
lub
w razie brakow sil czy motywacji i raz na tydzien

...i - czym mniej fatu tym czestsze ladowania!

leptynka!



Zmieniony przez - solaros w dniu 2012-05-03 00:32:27

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
Załóżmy tak właśnie raz na tydzień-dwa te ładowania, to ile byś sugerował węgli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tak duzo, az zauwazysz 'zalanie woda'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Kane
Minął tydzień 1,5kg i 2cm w pasie poszło i to przy 3 cheatmealach minęło również uczucie głodu , pozatym nie ma to jak zjedzenie ogrmonej ilości żarcia po 20 godzinach postu ;D


przyjemne uczucie
zwlaszcza na diecie
nieprawdaz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
Ok, to będę robił ładowania co tydzień-dwa. Wtedy fat zmniejszę do minimum i będzie leciało białko z ww. Jakie te węgle ładować? Mogą być takie syfy jak Solaros podjada czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1041
Hej,

Jestem na jem/nie jem już od ponad miesiąca. Zacząłem od leangains, a potem znalazłem ten temat i powoli codziennie przedzierałem się przez kilka stron, a dzisiaj udało mi się dobrnąć do końca :)
Na chwilę obecną mam 3 treningi siłowe w tyg. zgodnie ze wskazówkami Martina (reverse pyramid), jem w oknie 8h między 13 a 21, treningi mam o 7 rano. W DT przed w trakcie i po do karmienia biorę BCAA.
Zgodnie z LG stosuję różne wartości kcal w DT i DNT, ale teraz po przeczytaniu wątku zastanawiam się, czy warto to dłużej utrzymywać przy moim jeszcze dużym % BF (92kg przy 180cm). Zastanawiam się czy nie wyrównanć kcal w DT i DNT a takie zabawy zostawić na później, tym bardziej, że przez ostatnie 3 tyg zauważyłem, że ani waga nie leci, ani na siłowni siły więcej nie ma... Jedyne co obserwuję, to poprawa sylwetki. Planuję ograniczyć kalorie o 100-200kcal/dzień i właśnie chyba przejdę takie same wartości każdego dnia.
Do tej pory stowosałem taki rozkład B/T/W:
https://docs.google.com/open?id=0B8yyQ0GRAksfNkZYdGpwU0JfTEU

Jakieś inne pomysły co poprawić żeby skuteczniej zadziałać w moim przypadku? (plan to zrzucenie jeszcze przynajmniej 8-10kg).
Dodam tylko, że IF w moim przypadku się sprawdza super jeśli chodzi o treningi na czczo i ogólne samopoczucie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
hateom
Hej,

Jedyne co obserwuję, to poprawa sylwetki.


No i o to właśnie chodzi, waga to nie jest wyznacznik, a wzrostu siły na deficycie się nie spodziewaj raczej, przynajmniej nie w tak krótkim okresie czasu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium