SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 257629

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
w okresie potreningowym nie widze przeciwskazan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
AXEL97
k***a chcialem sie tez pochwalić ale Solaros rozj**ał system , chowam sie do piwnicy i moze cos wrzuce za rok hehe


bueheueh
cos jest na rzeczy !
Gratki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Sid17

1. taka porcja aminokwasow po treningu ... ???
2. dlaczego eliminowales owoce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5029
Biniu

Daje tyle aminokwasów bo robię w tygodniu 3x siłownia później po siłowni jeszcze 15minut aero. W dni wolne od siłowni robię 45minut aero i sobota niedziela całkowicie wolne.

A poza tym czuje się lepiej zregenerowany następnego dnia i po treningu czuje się jakiś napakowany energią i ochrona miesni przy okazji jest lepsza.

Zrezygnowałem z owoców bo zawsze przy redukcji z nich rezygnowałem sporadycznie a teraz chce przyciąć ładnie i dlatego

Nie policzę już tych godzin i litrów mego potu,
wewnętrzny katharsis po treningu dany spokój!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15760
Ja jade praktycznie na samych owocach i jest SWIETNIE. Polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
ja mam prawie 50/50 ( a węgli mam w DT 260)
i tez jest dobrze
i smacznie

Zmieniony przez - dabadu w dniu 2012-06-04 10:32:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5029
Czyli tylko owoce wcinasz ? Nie podlewa cie ?

Nie policzę już tych godzin i litrów mego potu,
wewnętrzny katharsis po treningu dany spokój!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 494
Zaczynam trzeci tydzień tą metodą, ale waga raczej nie spada, wymiary też nie idą w dół. Czekać jeszcze tydzień z obecną dietą (w DT jestem w okolicach zerowego bilansu, w DNT -20%) czy przyciąć DT o 10% kcal, a DNT zostawić ? Waga 70kg, wiek 21, wzrost 170cm, chcę odsłonić brzuch. Zapotrzebowanie ~2200kcal (współczynnik aktywności obrałem x1.3 przy siłowni 3x na tydzień - same podstawy, krótko i intensywnie - i zdarzy mi się zagrać w piłkę 2-3x/tydzień ~60 min raczej zmienne tempo niż aerobowo). Bilans DT 2200kcal - wysoko węgle, nisko tłuszcze - w 1800kcal w DNT - nisko węgle (~2g/kg masy ciała), wysoko tłuszcze.

Stosuję metodę z posiłkiem (20% zapotrzebowania) przed treningiem, resztę jem po. Post 16h.

Zmieniony przez - mlodinho10 w dniu 2012-06-04 13:09:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1427
Witam !
Jestem na redukcji w celu urozmaicenia sobie diety i życia chciałem rozpocząć dietę J/NJ. Jest jednak pewien problem , wstaje o 5 rano ,żeby na 8 dojechać do pracy , trening z reguły zaczynam w granicach godziny 19 , najszybciej jak mógłbym go przeprowadzić to godzina 16:30... Stąd moje pytanie , czy ta dieta kompletnie się dla mnie nie nadaje czy może w ramach tej diety zaproponowalibyście jakiś posiłek przed treningowy ? Po treningu (jeśli zacznę trening o 19) będę miał czas tylko na 1 posiłek ,ponieważ wiadomo trzeba się wyspać... Możliwości jakimi dysponuję (jedzenie) to : Pure BCAA (SFD) , WPC , Mięso (karkówka , mięso z łopatki , kurczak) , warzywa (ogórki , pomidory , kapusta pekińska , groszek konserwowy i jakieś tam surówki) , oliwa z oliwek , olej rzepakowy tłoczony na zimno , jajka , twaróg , ryż , chleb razowy , makaron , musli. Moglibyście z tego zaproponować jakiś posiłek przedtreningowy , który mógłbym zawrzeć w diecie J/NJ ? I jeszcze jedno pytanie , na jakim mniej więcej poziomie utrzymywać B/T/W jeśli moim celem jest redukcja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Sid17
Biniu

Daje tyle aminokwasów bo robię w tygodniu 3x siłownia później po siłowni jeszcze 15minut aero. W dni wolne od siłowni robię 45minut aero i sobota niedziela całkowicie wolne.
A poza tym czuje się lepiej zregenerowany następnego dnia i po treningu czuje się jakiś napakowany energią i ochrona miesni przy okazji jest lepsza.
Zrezygnowałem z owoców bo zawsze przy redukcji z nich rezygnowałem sporadycznie a teraz chce przyciąć ładnie i dlatego


dzieki za relacje z wiekszych ilosci aminokwasow
nie ma ich zbyt duzo - cenne dosswiadczenie potwierdzjace opinie PRO

w sprawie owocow - Kolega wyzej juz odpowiedzial
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium