SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 1 ! cz3

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 257612

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
kawa?bcaa? mi sie po kofeinie nie chce jesc ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Może zabrzmieć głupio, ale być cały cały dzień na nogach - nie ma chyba nic gorszego od siedzenia i wyczekiwania - jeszcze 2h... jeszcze 1h 55 min itd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
kawe piję, ale staram się nie za dużo, bcaa przed treningiem i w trakcie, przedtem nie popijam, praca siedząca niestety u mnie. było ok do tej pory dopiero wczoraj i dzis było ciężko. pewnie to psycha niestety. dzięki

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Z czasem powinno się ułożyć - "głód da się wytrenować" się kilkukrotnie pojawiało w tematach o jem/nie jem. Zostaje tylko zatroszczyć się, by ostatni posiłek był idealny. Z wypiski nie potrafię wyczytać, co leci przed snem
Pzdr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
tez na poczatku mialem zwiechy i ssanie ale minelo, potrzeba czasu zeby samo przeszlo, mnie czasami ssie najczesciej kolo 10tej rano wtedy kawa albo duzo wody lub zielonej herbaty i dziala a najlepiej o tym nie myslec i mozna doczekac, ja mam teraz trening srednio po 19h postu i jakos daje
powodzenia yosis - pociagnij jeszcze kilka dni, jak nie dasz rady to sprobuj z malym posilkiem przed treningiem - powinno pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
właśnie czekam na to wytrenowanie głodu
Danio, ostatni posiłek to tatar z żółtkiem, burak na parze, arbuz
moze generalnie za mala podaż kcal u mnie, ale jak redukcja to redukcja.
dzięki Panowie

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Powinno być ok, po dwóch tygodniach jakoś nie miałem ciągotek do jedzenia w fazie nie jem - nawet jak ktoś pędzlował coś pysznego obok
Na dzień dobry też przetrzymałem post do bodaj 21h, zaczynając z grubej rury. Trochę minęło (jadę standardowo 18/6, w nt czasem 19/5) i na samopoczucie nie narzekam. Były może ze 2-3 dni gorszego samopoczucia, rozdrażnienia ale na karb diety bym tego nie zrzucił. Bilans w okolicach zera, redukcja od lipca
Swoją drogą, też mógłbym jeść 1200 kcal. Jakby mi nogi ucięło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4314
teraz jest okres wakacyjny. jak bede pil piwo i przestrzegal j/nj, to bede mocno sie zalewal? jestem endomorfikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
0KrzysieK0
Jak narazie na j/nj jestem 3 dzień więc za krótko żeby oceniać wpływ na sylwetkę ale samopoczucie mocno na plus. Wbrem temu, czego się spodziewałem to rano, w okresie postu mam mase energii, nie mam problemów ze skupieniem a treningii na czczo(póki co siłowe były dwa) to jedne z najlepszych jakie zrobiłem w swojej karierze... ;) Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to moge co jakiś czas zdać relacje jak się czuje i jakie efekty.
Pozdrawiam.


wszystko wiec zgodnie z oczekiwaniami !
super
oczywiscie zdawaj relacje z postepow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
PacMan12

trening- push,pull,legs + crossfit 2/3 razy w tygodniu



sprawdz nasza propozycje (autor Piotr Kaczka)
na polaczenie CrossFitu z silownia
juz w najblizszym numerze Perfect Body ! (poczatek lipca do wygladania)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JEM / NIEJEM (Biniu) cześć 3

Następny temat

Chrząstka stawowa – budowa, biomechanika i etiologia powstawania uszkodzeń

WHEY premium