SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125414

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
mi strzelają, nawet przy podnoszeniu ręki do góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
To ściągaj sztangę z niższego stojaka, pewnie wyrzucasz barki do przodu przy wyciąganiu to i tak się dzieje.

Queblo No jak w czym? Siad, MC, WL. Oczywiste :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
https://www.sfd.pl/ROZPIĘTKI__coś_więcej-t22045-s1.html

Po prawie 12 latach od napisania tematu dodałem film

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
mawashi, ja podpatrzylem od marka olejniczaka, ze przy rozpietkach na + podczas opuszczania przekreca hantelki w ten sposob ze dlonie nie sa rownolegle do siebie tylko pod katem 45 stopni, z tego co wyczytalem w tym artykule nie powinno sie tak robic a mimo to podczas wlasnie takiej minimalnej rotacji lepiej czuc gore klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
to co pokazałem, to jest wersja podstawowa i od niej można wyjść do wariacji. dużo ludzi robi rozpiętki nie czując klatki i nie napinając mięśnia. Jak się tego nauczą, to później można zrobić lekki skręt po wtedy dopinamy klatkę: piersiowy wysuwa łopatkę, zbliża bark do mostka i rotuje k.ramienną. W filmie podkreśliłem, że to wersja podstawowa.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
dzieki za filmik mysle ze musze poprawic rozpietki na plasko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
A macie może jakieś ćwiczenie na mięśnie zębate przednie, które można wykonywać w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
W domu najłatwiej robić antyszrugs w podporze przodem (jak do pompek) - bo zębaty jest antagonistą czworobocznego. Dodatkowo unoszenie ramion bokiem ponad poziom barków, czyli pajacyk bo funkcją zębatego jest również skierowanie kąta dolnego łopatki do przodu i bocznie w kierunku dołu pachowego.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Fajnie Mawashi że znowu się udzielasz. ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Venc,a to nie wiem
nie robie ćwiczeń z klasycznego trójboju od jakiegoś czasu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

WHEY premium