SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125507

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ogolem splita, szczerze mowiac fbw mi nie wystarcza mam po 2 cwiczenia na partie i zero zakwasow, wiec mysle ze czas dolozyc do pieca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Jo, wszystkiego trzeba spróbować. :) ja spadam, jeszcze coś wszamię, narazie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
A ja przemyślałem sprawę i chyba będę leciał dalej kalistenikę. Fun z treningu dla mnie ważniejszy, niż efekty.
Jeszcze zobaczę do piątku, jak to będzie w robocie i zdecyduję definitywnie. ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja mam na odwrot efekty potem przyjemnsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Venc1Lq
Przyjemną... 100kg damulki które ćwiczyłby najwyżej na piłkach. ;D




raczej miałem na myśli trochę inny rodzaj klubu - większy, lepszy, bardziej renomowany..

zresztą wydaje mi się, że tendencja jest taka, że coraz więcej młodych, zapracowanych ludków wpada na fitness/siłkę i chcą szybkiej, efektywnej sesji z trenerem ( stać je ) - to wówczas nie miał byś źle, trenując w dużym mieście gorące 30, 40-letnie karierowiczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
gsmt
ogolem splita, szczerze mowiac fbw mi nie wystarcza mam po 2 cwiczenia na partie i zero zakwasow, wiec mysle ze czas dolozyc do pieca




dobry jest w tym względzie art Ronniego w DTDP - "w pewnym momencie przestają rosnąć barki, trice od wyciskania i potrzeba czegoś konkretnego na nie" ( tak mniej więcej ten cytat, bo jestem zbyt leniwy by szukać jego wypocin )


Sam leciałem fbw. I powiem szczerze, że po 2 miesiącach miałem już go dość, dlatego tak jak Venc jestem zdania że powinno się przynajmniej co 8 tyg coś zmieniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja nie mam znuzenia treningowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
a progres? Masz? ( Chodzi mi o ciężąrowy i sylwetkowy _
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ciezarowy tak, sylwetkowy ciezko ocenic, ale jakis tam jest, na pewno nogi najbardziej na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
ale w lustrze widzisz?

albo może pomierz się po prostu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

WHEY premium