SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125536

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
W rampie przynajmniej 3-4 serie

Przysiady rampa 12
Syzyfki - 2x max
Żuraw - 3x max
Martwy na sztywnych- rampa 12
Drążek - 2x max
Wiosłowanie w opadzie- rampa 12
Wyciskanie sztangi na ławce skośnej dodatniej- rampa 12
Rozpiętki na ławce poziomej 2x 15
Wyciskanie sztangą stojąc - rampa 12
Francuz za głowę- rampa 12
Uginanie ramion ze sztangą stojąc rampa 12
Wspięcia na palce - 3x max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
podoba mi sie ten plan antosa, tylko ze w moim wypadku bez martwego; da rade ?(tak wiem ze to zlote cwiczenia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu nie chcesz martwego? Jakiś konkret na posterior chain przydałby się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
sluchaj, bo w mojej dotychczasowej rampie ciezar jest dobierany na zasadzie ciezaru docelowego; istnieja inne odmiany rampy? moze bierze sie ciezar na podstawie CM?
nie chce nieporozumien w tym antosiowym planie

Zmieniony przez - gsmt w dniu 2013-04-28 23:12:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można i tak zrobić, np jak planujesz cykl siłowy, wtedy musisz zaniżyć nieco ciężar i potem do tej rampy bazowej dodajesz 2,5-5 kg co tydzień. Na przykład zaczynasz rampę 6, ale ciągniesz ją maksymalnie do 70% CM na pierwszym treningu. Potem dodajesz regularnie, jak zaczyna ciężko iść, to idziesz 1 lub 2 powtórzenia w rampie w dół i dalej dokładasz i tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co zrobisz w Antkowym planie, to zależy od Ciebie, możesz zawsze jakąś odmianę zrobić, np. zejść na niższe zakresy. Jeżeli cały czas szedłeś co trening na maxa, to teraz możesz zrobić taką rampę z ogranicznikiem, CUN trochę odpocznie, a Ty będziesz miał siłę przebić swoje rekordy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
tyko ze ja nie czuje zeby moj CUN w ogole w dupe dostawal;/ zreszta co masz na mysli piszac maxy? max powtorzen czy kg? bo moj CD jest rozsadnie planowany(przynajmniej tak mi sie wydaje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
wlasnie spojrzalem w moj kajecik i zrobilem tylko 15kg w ciagu miesiaca w kazdym bazowym cwiczeniu... lipa nie trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sensie, że robisz do niewyrobienia założonej ilości powtórzeń. A może zejdź z ramp i zrób 4-6 serii na ciężarze docelowym? Układ nerwowy wtedy bardzo dobrze się adaptuje, a sprawę zakwasów mogą załatwić ćwiczenia pomocnicze. Ja dość długo miałem zastój w przysiadach, bo właśnie cały czas jechałem rampy, wszedłem na 3 docelowe i coś ruszyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
czyli np takie trywialne 10x 80kg w 5 seriach w siadzie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

WHEY premium