SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125531

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Powodzenia życzę w takim razie :D Mnie jutrzejszy drążek czeka pod wieczór :]

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
ja tam nie dawno zacząłem i mega chęci są ,to pewnie dlatego że początek dopiero ,nieraz to nie mam się jak od drążka odpędzić a trening tylko 3x w tyg ^^

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
No ja dla porównania mam 2x w tyg i to po 10 minut :D Taka piramidka w zwisach. Nie chcę od razu zwalać na siebie jakiegoś wygórowanego planu treningowego, ale do piramidki dorzucę pewnie jeszcze siłowe i jakieś bieganie, ale na wszystko przyjdzie czas ;]

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
czas ucieka coraz szybciej ... co słychać jak tam po weekendzie ?

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Ja kiedyś, jak długo trenowałem podciąganie i miałem wysokoobjętościowe treningi, to mi się zaczęło w pewnym momencie nudzić. Dlatego dobrze jest sobie czasami to urozmaicać, bo można popaść w monotonie ;)

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
ja dopiero 3 tydzięń ^^ , a masz jakieś metody na progres siłowy w podciągnięciach ?

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
No najlepiej się podciągać Moją ulubioną chyba metodą są drabiny, w sensie 1-2-3-4-5, w różnych zakresach powtórzeń. To pozwala upchnąć dużo powtórzeń w jednej sesji treningowej nie wypalając się. Można zwyczajnie 3 razy w tygodniu 4-5 serii po maksie, niektórzy tak ćwiczą choć ja nie próbowałem. No a najskuteczniejszą metodą treningową na świecie, jest bezsprzecznie smarowanie gwintów Trening 10-20 razy na tydzień i jazda

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
a bardziej podemnie czyli ,mam ten trening obwodowy i tam nie bardzo jest jak wrzucić ćwiczenie "drabiny" pewnie czytałeś art Mawashiego ,masz jakieś przydatne rady aby wyciągnąć maxa z tych treningów ?(priorytet to podciągnięcia)

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
w końcu i ja się musze wziąć za jakieś konkretne wyniki,bo widzę ze tu same rekordy lecą,a ja mimo iż ćwiczę to jednak nie zblizam się do dobrych wyników.
Choć u mnie zaczyna sie już zwyczajne zmęczenie materiału. Nie mam mocy najzwyczajniej...
No ale ileż można, od przełomu lutego/marca niemal codziennie na rowerze do pracy 10km w jedną stronę(w tą i z powrotem 20km), często jeszcze po drodze do swego domu odwiedzam rodziców, co mi daje jakieś 2-3 kilosy dodatkowo), treningi w domu przeplatane z bieganiem lub skakanką. Tylko weekendy luźniejsze, jeden dzień weekendu całkowicie wolny a jeden poświecony tylko na podciąganie na drazku(nigdy nic wiecej)

No a najskuteczniejszą metodą treningową na świecie, jest bezsprzecznie smarowanie gwintów Trening 10-20 razy na tydzień i jazda

polemizowałbym, wiele tu zależy od celu. Ja osobiście nie jestem aż takim fanem smarowania.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2014-11-18 00:31:01

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
a po takim treningu obwodowym można dorzucić jeszcze coś na plecki ,a chciał bym dać coś takiego ,jak radzicie ?



kliknijcie to się otworzy w nowym oknie


Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-11-18 06:45:36

Piękno jest w prostocie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

WHEY premium