SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125469

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Brak chęci czy możliwości?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Venc, wiesz tyle lat na forum to i człowiekowi się raz bardziej chce a raz mniej, ale teraz jest zapał więc go wykorzystuje mimo że już stary się robie

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319







Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2013-12-05 20:12:40

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Venc,jeśli do mnie pytanie to na tę chwilę brak możliwsci. Musiałbym wrócić na siłownie bo w domu nie mam sensownego obciążenia na te 3 ćwiczenia. Kumpel od ćwiczeń garażowych niestety wrócił do miasta rodzinnego.
a inna para kaloszy że nigdy nie przepadałem za siadem tylnim, wyciskiem sztangi leżąc czy martym ciągim. Zawsze wolałem inne formy,jak np siad przedni, wycisk sztangielek itd

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319




i więcej na:
http://www.body-factory.pl/showpost.php?p=544159&postcount=19 

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Mawashi
Venc, wiesz tyle lat na forum to i człowiekowi się raz bardziej chce a raz mniej, ale teraz jest zapał więc go wykorzystuje mimo że już stary się robie

Wiadomo, sam często nie mam chęci na forum pisać.

QUEBLO
Venc,jeśli do mnie pytanie to na tę chwilę brak możliwsci. Musiałbym wrócić na siłownie bo w domu nie mam sensownego obciążenia na te 3 ćwiczenia. Kumpel od ćwiczeń garażowych niestety wrócił do miasta rodzinnego.
a inna para kaloszy że nigdy nie przepadałem za siadem tylnim, wyciskiem sztangi leżąc czy martym ciągim. Zawsze wolałem inne formy,jak np siad przedni, wycisk sztangielek itd

A ćwiczysz coś w ogóle? Czy robisz MASĘ przed tv?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ćwiczę
to że nie mam chwilowo dostępu do większego ciężaru nie znaczy ze trzeba siedzieć przed TV...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Mi tego mówić nie musisz. :D
Ale jak Cię kiedyś widziałem na zdjęciu to raczej wyglądałeś na takiego "bydlaka" (słowo to nie ma w kontekście nic obraźliwego) co woli żelastwo, a nie pompeczki. :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a gdzie Ty mnie na zdjęciu widziałeś?
Raczej nie publikuję swoich zdjęć w necie....

a co do "pompeczek". Takie domowe ćwiczenia też potrafią dać w kość. Obecnie w większości ćwiczeń robię sierie łączone,w większej ilości powtórzeń i z mega krótkimi przerwami. Uwierz, nieraz czuję się bardziej wypruty niz po siłce
Zresztą,może i zostanę z takimi ćwiczeniami na troszke dłużej,bo przydało by mi się lekką redukcję zrobić,lub chociaż rekomp...

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2013-12-06 21:15:52

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Wierzę, wierzę. Sam robiłem przecież kalistenikę jeszcze niedawno i wiem jak to flaki wypruwa.

Na zdjęciu z Hubertem Cię widziałem z jakiejś imprezy. ;)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

WHEY premium