SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125488

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja lubię porozmawiać o wierze z niewierzącymi, czy inaczej wierzącymi, to też dziedzina życia i nie traktuję tego jako temat tabu. Oczywiście bez nachalności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Ja jestem agnostykiem :D Z tym że w mojej rodzinie wigilia to już bardziej tradycja, niż coś wynikającego z wierzeń... Tak czy siak większość życia spędziłem jako katolik, no ale ludzie się zmieniają. Swoją drogą nienawidzę takiego podejścia, że ktoś narzuca komuś swoją rację. Ja zawsze szanuje zdanie drugiej osoby, szczególnie w kwestiach wiary, bo przecież jak można się o takie coś sprzeczać?

I zarzucę jeszcze cytatem, który świetnie oddaje moje podeście :)
Isaiah Berlin
Niewiele jest rzeczy, które wyrządziły światu tyle szkód, co przekonanie różnych jednostek czy grup, że tylko oni są wyłącznymi posiadaczami prawdy.

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
dzisiaj znowu skorzystalem z bezplatnego analizatora ciala i bf to 14.1% w pasie nie mam nawet 80, a tutaj taka ilosc smalcu, szkoda gadac jak jestem zawiedziony ta redukcja. najlepsze jest to ze na klacie widac przyczepy na lapach zyly zarys lekkiej kraty byl a bf wyj**any w kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Która to redukcja w życiu?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
a taki sprzecik do pomiaru gdzie moge spotkać

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
2ga skuteczniejsza niz poprzednia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Z każdą kolejną będzie lepiej, oczywiście jeżeli wyciągasz wnioski. ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
to ja się boje ile ja mam bf skoro w pasie coś koło 90

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
Cześć ziomki ,nie bylo mnie dawno w sercu forum (chodzi mi tu o SPAM rzecz jasna) .Swięta za pasem ,jak to u was z tym ,dieta czy 4fun?

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Byle do czwartku :D

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

WHEY premium