SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125445

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
ja sam nie wiem czym jestem ,taka mieszanka wszystkiego ,jakby wytwór wyobraźni :Dxd

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Valerik - z miasta, z Torunia i rzeczywiście jest sporo murów i próbowałem (nie raz, nie dziesięć), z tym że to bardzo niebezpieczne, bo jak jest się na takim zrujnowanym murze kilka metrów nad ziemią ze świadomością, że nie ma asekuracji, a nie pamiętasz chwytów i stopni, a siły uciekają, to naprawdę nie za fajne XD

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
po rusztowaniach można ,ale to tycio moja opinia, nie znam się na tym ^^

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
W Płocku normalnie przychodzili kiedyś pod most wspinać się na takim 10 czy 15 metrowym "murze", zakłądali asekurację i cisnęli.

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
ja od małego po drzewach latałem , POlecaM

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
No jakbym miał sprzęt do asekuracji to spoko i nawet sporo miejsc znam, ale niestety jak już mówiłem kaski brak :/

Jak jest ciepło to też drzewa, ale najbardziej lubię budynki xd Raz na dachu szkoły znalazłem piłkę oryginalną do siaty wartą 150 zł jakby nówka była, a wcześniej jeszcze piłkę do nogi Mercurial wartą trochę mniej...

Ale takie coś to w sumie nie ma za dużego sensu, bo na ściance, a na budynkach czy murach to dwa różne światy :D Ogólnie chodzi o to, że ścianka jest bardzo mocno nastawiona na myślenie, a mury i budynki to głównie takie rzeczy jak siła, gibkość, a w dużo mniejszym stopniu technika.

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
technika to jest w ping pongu


Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-11-15 18:40:35

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
zgłodniałem ... i co tera

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Tak samo jak w treningach siłowych 60% to dieta, to we wspinaczce 60% to technika (jak nie więcej). W szkole najmniejszy z nas (wspinaczy) był najlepszy, a najsilniejszy najsłabszy XD Paranoja

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
siłę można rozumieć na różne sposoby i jak jedna będzie się sprawdzać przy ciężarach tak druga w cale nie musi , a mi już kiszki skręca a do rana ....

Piękno jest w prostocie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

WHEY premium