SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125442

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
co do flagi umie ją ktoś z obecnych ,jakieś wskazówki /rady co do nauki


Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-11-15 21:42:35

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Zależy od Twojego obecnego poziomu siły, nie? Natomiast ja w czasach swojej świetności ( ) trenując najpierw podciąganie, a później tylko muscle upy i stanie na rękach, byłem w stanie utrzymać flagę przez jakieś 2 sekundy, w ogóle nie trenując pod to. I to była kwestia kilku miesięcy.
Myślę że flaga to właśnie kilka miesięcy, ale wiesz, naprawdę ciężko powiedzieć. Jeśli jesteś zainteresowany, to osobiście poleciłbym Ci tutorial z mojej ulubionej strony:
http://www.beastskills.com/the-flag/ 

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
o widzisz to jest to ,oblukam tę stronkę dokładnie ale to jutro ,muszę sie kimnąć tak że tenn noo upojnej nocy życzę :D

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
To dobranoc w takim razie : P

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Oj będzie uPOJNA

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
A jakbyś miał kłopoty z angielskim, tu jest tłumaczenie. Może nie najwyższych lotów ale istota jest zachowana:
http://www.dedication.pl/tutoriale-beastskills-com/flaga/ 

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Kliczko znowu pokazał klasę.

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
a nawet nie wiedziałem że walka jest , z kim miał ?

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Z Bułgarem, Pulewem. Pulew nie przegrał żadnej z ostatnich 20 walk, ale po walce z Kliczką wyszedł z ringu z mordą bardziej podobną do gigantycznej śliwki niż ludzkiej twarzy

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
i to jest klasa , choć nasi też nie najgorsi

Piękno jest w prostocie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

WHEY premium