SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125505

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Wrócił z martwych. :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Jak coś to tyram :) miałem problemów trochę, między innymi silne bóle głowy się objawiały i myślałem, że już skończę z siłką, ale jednak u neurolog byłem, i na masaże mnie wysłali. I ku mojemu zaskoczeniu bóle ustały, więcej świeżego powietrza mam wnieść, więc długie spacery z psem, + bieganie.

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Igor101

Ten w Twoim avku to Deontay Wilder ? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Igor, ten ban był nieporozumieniem, ale nie chciało mi się tego wyjaśniać.. W końcu postanowiłem tutaj zawitać z dziennikiem i napisałem prawie 4 miechy przed końcem bana(kilkanaście dni temu) do administratora i zdjął bana bez żadnego "ale" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
marsid, tak owszem. Fajnie, że skojarzyłeś / MI - tak też myślałem. Wgl z początku nie wiedziałem o co kaman z tym czerwonym obramowaniem naokoło avka, teraz już wiem


Aha i wyskakuj z soga Jaco

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2013-11-25 17:21:49

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Poza tym cieszy mnie, że jest ta sama ekipa tutaj, jeszcze Wazzup musi się zadeklarować, i QUEBLO

deklaruje się
a do czego w sumie?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
To żeś się szybko skapnął, Igor, po prawie roku xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
elo elo 3 2 1 zero :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Igor101

Wilder straszny bumobij. Ma pier*olnięcie ale też i podejrzaną szczękę. Zobaczymy co jest wart jak zawalczy z kimś lepszym ;) A logo Jaco fajne jest ;d
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

WHEY premium