SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126571

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Też tak myślę, dzięki za podpowiedź

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
tak ze 2x30kg znajdziesz w necie i będzie gites. mniej n ie ma sensu, chyba, że chcesz potem dokupywać. albo z masą własnego ciała kup sobie kamizelke obciążeniową, to taka luźna propozycja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Ok, dzisiaj chciałem jeszcze zamówić hantle, tylko które będą lepsze ? http://allegro.pl/zestaw-hantli-2x15kg-hantle-zeliwne-30kg-16talerzy-i4645059017.html czy http://allegro.pl/2x15kg-zestaw-hantli-kup-hantle-zeliwne-i-cwicz-vm-i4653326413.html 2x15kg bo w domu mam jeszcze obciążenia 4x5kg, starczy mi to na dłuższy czas

EDIT:
MojeImie - Kamizelka całkiem spoko, tylko problem jest taki, że mam słaby drążek we futrynie, już teraz mocno się gnie a mam tylko 80kg No ale fakt faktem swoje lata już ma.

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2014-10-08 20:45:00

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Te z drugiego linka bym brał. Możesz sobie pasy trx zakupić jeśli masz gdzie zawiesić i kawałek miejsca do ćwiczeń. Zawsze to jakies urozmaicenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
tak sobie czytam teraz o vince girondzie i o jego metodach ttreningowych, moja uwage przykulo to ze on "opatentowal" trening 6x6 z przerwwami 30 sek. to samo przeciez znajdujemy u lafaya, czyli lafay prawdopodobnie opieral sie na girondzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
Gironda z tego co czytalem miał specyficzne podejscie do treningu. Próbowałem się z jego niektórymi pomysłami i powiem szczerze z e od czasu do czasu można sobie popróbować

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
no ja wlasnie podczas mikrocyklu masowego chcialem sobie zrobic wlasnie 6x6. zdecydowanie wolne intensywny trening a to mi na taki wyglada. poza tym trening w ktorym ma sie 4 serie i opiera sie na duzych ciezarach ale bez upadku miesniwego jest dla mnie mniej satysfakcjonujacy niz taki ktory opiera sie na mniejszym ciezarze ale zajechaniu miesnia.
byc moze okaze sie to dla mnie zlota metoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
A jak wyniki siłowe? Im wyższe, tym moim zdaniem takie objętościówki gorsze, bo trudniejsze dla naszego układu nerwowego. Szybciej łapie "przetrenowanie" i niechęć do treningu wzrasta. Ogólnie takie machanie z 30sek przerwami to dla mnie crossfit, a nie siłówka.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2014-11-07 21:40:47

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
no tez trzeba dobrac odpowiednio maly ciezar. w lafayu glupimi polpompkami szlo zabic klate i jakos przetrenowania sie nie lapalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Lafay to jednak trening z obciążeniem własnego ciała, jest to inny wysiłek, niż machanie ciężarami. Ja się nie przekonam chyba nigdy go treningów z obciążeniem, z tak krótkimi przerwami. Chyba że w formie crossfitu. :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

forma lato