SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126606

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Wiem . ja teraz na wakacje do roboty jade, to parę kg zrzucę... upał fhoy będzie ... ale plus jes taki, że podkreślę swoją czarną urodę Bierzesz jakieś suple?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
"Teraz" na wakacje ? Chyba nie takie to hop siup jeszcze
Co za robota ?
Nie biorę, bo mnie nie stać

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2013-03-05 19:23:15

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Praca na polu, dokładnie to zbieranie borówki. W maju mam wyjazd, wiec o ocenki muszę dbać. Skontaktuj się ze mną na @ to pocztówkę od czarnego brata masz gwarantowaną

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A gdzie to jedziesz negrusie ?
W maju to chyba ludki w Twoim wieku matury piszą

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Jam do technikum chodzę więc za rok mnie to czeka. Do Frans, to taką ładną karteczkę byś dostał od czarnuszka z wieżą. Przemyśl temat

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
żeli papą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Czarnuszku, jak serio tam jedziesz to ja chcę coś fajniejszego niż kartkę - zbieram miniatury charakterystycznych obiektów danych miejsc (czyli np z Warszawy Barbakan, z Torunia Krzywa Wieża, z Berlina Reichstag, etc.), i gdybyś mi takie coś znalazł tam koniecznie w dobrej jakości wykonania, najlepiej ceramiczne lub z żywicy z dobrym oddaniem szczegółów to byłbym Ci wdzięczny za zakup tego na miejscu, przywiezienie do PL, i tu już bym Ci pieniądz za zwroty przelał a Ty mi orła pocztowego z paczką puścił

Wchodzisz w to ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
a potem zaprasza panne na chate i teksty "gdy bylem w paryzu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Chyba Ty

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Byłem na zewnątrz, jasne tylko podaj mi dokładnie jakieś galerie takich przedmiotów, mniej więcej jak ma to wyglądać itd Jak frans to tam wiele takich ciekawych architektur jest, więc żaden problem po pracy się na zakupy wybiorę, a całe szczęście zaliczki mogę brać / gsmt

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

forma lato