SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125473

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
ajaj, gdzieś tu ktoś rozpisywał po krótce.


ja akurat teraz nie mam przy sobie książki, najszybciej jutro mógłbym Ci coś naskrobać



e: najlepiej kup sobie 25~zł, a bd miał wszystko: tabelki i porady

Zmieniony przez - oddy w dniu 2013-07-13 11:40:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
20 zł, to najwyżej opylisz za 10-15 jakby coś nie podpasowało w metodzie

warto chociażby ze względu na te tabelki i kilka fajnych porad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
No trochę napisał

Siema

Ja uprzejmie poproszę Górę o przyznanie jednej zielonej belki użytkownikowi Venc1Lq, albowiem czasem sobie wchodzę (bez logowania ) i czytuję, i widzę że na drogę jasnej strony Mocy on młodych Padawanów prowadzi, i choć pojęcia w o wspomnianym kolorze nie mam co dają takowe belki, to na pewno jakiś props!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
jakieś Gwiazdka niedługo czy coś, że Wazz zajrzał do spamu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja nie mogę dostać żadnej pochwały. Już dwa treningi ominąłem. Więc nagana powinna być. xD
Chyba trzeba coś zmienić w planie. :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dobra. Przeczytałem 10 stron "Skazanego na trening". Nie jestem pewny czy wytrwam do końca. To jest taka papka że głowa boli.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dam taki przykład mały, jak stara się naginać rzeczywistość.
Pisze że już w starożytności ludzie wyglądali świetnie (powołał się na posągi) i dodał że "a REGULOWANE sztangi wynaleziono dopiero niedawno", dlatego trening kalisteniczny jest najlepszy.

Dobra, wszystko fajnie, tylko że już w starożytności używali obciążenia w formie worków z piaskiem, prostych odważników czy ciężkich kłód. Ale już mamy lekkie nagięcie rzeczywistości dla swoich celów marketingowych.

O wyczynach jego i jego kolegów już lepiej nie pisać, bo to bajki przez duże B. Ale nic, po "autobiograficznej" części mam nadzieję, że znajdę coś ciekawego. A przeczytać trzeba całość, żeby coś ocenić. Ale czyta sie to na razie, jak jakieś SajensFikszon, a nie książkę o treningu. ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

WHEY premium