SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126600

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja mam zamiar od stycznia wchodzic na redukcje i pociagnac to ile sie da, ale glownym celem jest zejscie ponizej 12% bf; robie maly eksperyment, nie cwicze w ogole brzucha i jestem ciekaw czy przez siady i ciagi bedzie jakis zarys miesni brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja muszę brzuch katować, bo w ogóle nie czuję żadnych mięśni pod tłuszczem. A jak waliłem kalistenikę i 12 serii na brzuch co 3 dni, to czułem fajną kostkę, a nawet 2 górne zaczęły wychodzić przy 82cm w pasie.
Ciekawe do ilu będę musiał zejść, żeby odsłonić brzuch coś czuję że z 77cm... Nie ogarniam tego, mam takie wielkie dupsko, a w pasie jakoś tak dziwnie. Walić to. Teraz się liczy siła! :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
wlasnie jak dla mnie bez sensu katowac ten brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zależy u kogo. Ja nie widziałem fajnego brzucha u nikogo kto by go nie robił. Mówię o kumplach, a nie o forum. Tutaj jedno ludzie mogą mówić, a drugie robić. Więc już się tym zupełnie nie sugeruję. ;P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
no ja wierze w to ze jednak przysiady na tyle angazuja brzuch ze cos tam bedzie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zależy od genu do brzucha. ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Coś jak z łydkami. Jedni ich w ogóle nie ćwiczą i są ogromne, a inni muszą się nieźle natrudzić, żeby było widać cokolwiek. ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja mam gen do bojlera akurat :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No ja też. ;D
Miałem 82 w pasie, przestałem ćwiczyć, jadłem mało a i tak wbiło na pas 88 czy tam 87cm... Mimo zap*****lania w robocie i do roboty (rowerem). Takie życie. Wolałbym być mezo. :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Ja mam 76 w pasie ale to przez to, że mam talie XDD Też wolałbym być mezo:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

forma lato