SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125476

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje zdanie jest takie, że efekty po Lafayu są delikatnie mówiąc średnie, nikt w tym dziale nie zbudował konkretnej sylwetki takim treningiem a wielu próbowało, dlatego stuningował bym nieco plan i dowalił obciążenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Wielu próbowało, ale mało kto ( chyba w zasadzie jedynie Anton ) dotrwał do końca

Nie wykluczam że tak zrobię, pomyślę nad zakupem złomu i jakiś plan sobie ułożę. Lafay dał mi póki co jakieś podwaliny i sprawność :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podstawę na pewno daje, ale jak chodzi o efekty sylwetkowe to jednak bez złomu się nie obejdzie. No chyba, że nie traktujesz sylwetki priorytetowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
zlalezy tez jakie efekty sylwetkowe, bo napewno nie da sie zbudowac wielkich plecow lap nog itd, ale lekkie zarysy to juz tak, da sie wygladac lepiej niz przecietny kowalski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo przeciętny kowalski ma opone na brzuchu i kondycje ledwo pozwalającą wejść na 4 piętro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Przeciętny Kowalski robi co jakiś czas parę brzuchów i pompek :D

Oczywiście, że bez złomu się nie obejdzie na późniejszym etapie, ale jest to bdb uzupełnienie dla treningów SW. Racja wielkich nóg się nie da zbudować, ale przyzwoity tors i plecy już tak ( no i łapska ).

Plan jest taki, że w wakacje odkładam na złom i jakieś podstawowe rzeczy, organizuję sobie miejsce i jadę z tematem. Ale jak bd to czzas pokaże ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
czemu z rdl zrezygnowalem, boje sie robic to cwiczenie, nie ma mi kto pokazac jak robic, a mam lekko krzywy kregoslup; ten regres moze drugi raz jest, ale szczerze mowiac myslalem ze szybciej bd dokladal ciezar tym bardziej ze nie startowalem z jakis wysokich pulapow; pozostale cwiczenia ok, najlepiej chyba mi ida nogi

przy lekko krzywym kręgosłupie wszystko moze Ci krzywde zrobić,siady wiosła a nawet głupie uginania ramion na bica

pozostaje popatrzeć na tutoriale z tego ćwiczenia,nagrać,wrzucić do oceny i uczyć się na błędach

byc moze lezy przyczyna w tej ilosci powt? moze za duzo staram sie robic powt na te plecy

być moze...choć jak nie masz problemu problemu z podciąganiem na 15-stkach to raczej szukałbym gdzie indziej przyczyny
moze jednak zbyt wysoki pułap dla tego ćwiczenia?

Możesz spróbować kilka uciąć. I zamiast RDLa dałbym tam martwy na sztywnych - robienie jakiejkolwiek formy martwego ciągu, gdzie używa się czwórek, to dla mnie masochizm po dobrze zrobionych przysiadach

taki zamysł tego planu,by robić ćwiczenia na antagonistyczne partie

ale... rdl to przecież martwy na sztywnych

niektórzy stosują wymiennie te nazwy, a niektórzy rozróżniają te dwa ćwiczenia

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio widziałem parę filmów, w którym RDL był właściwie martwym ciągiem robionym z bardzo wysokiego biodra, od tego czasu używam nazwy "martwy na sztywnych" dla większej precyzji przekazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
w takim razie zwracam honor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
QUEBLO

być moze...choć jak nie masz problemu problemu z podciąganiem na 15-stkach to raczej szukałbym gdzie indziej przyczyny
moze jednak zbyt wysoki pułap dla tego ćwiczenia?


male sprostowanie, w podciaganiu jest troche inna progresja, na treningu mam wykonac okreslona ilosc powtorzen, np moj total to 20 to mam zrobic nie wazne ile serii po ile powt ale zeby w sumie to dalo 20 powt. gdy w pojedynczej serii bede robil 15+ wowczas mam doczepiac ciezar do pasa

Zmieniony przez - gsmt w dniu 2013-03-27 21:28:14
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

WHEY premium