SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126615

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam to potraktować jako wyzwanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja do tychlnych stosuje trojbojowy sposob wiec pewnie dla tego duza czesc przejmuja plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Mi tam parę razy przewiało ten przedni do zbytniego pochyłu, i musiało pójść z pleców

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
https://www.facebook.com/biblobagoszbobbitowo?fref=ts polecam strone:D zabawne komiksy, jezeli ktos jara sie wladca pierscieni:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4958
Stawiam taką hipotezę, zgadzacie się z nią czy nie i jeśli możecie napiszcie dlaczego. Według mnie używanie odżywek typu kreatyna, bcaa jest oszukiwaniem własnego organizmu. Odżywki te przyspieszają regenerację, wzrost siły i wytrzymałości, pozwalają ćwiczyć więcej i ciężej. Przez to zagłuszane są objawy np. przetrenowania wysyłane przez organizm, łatwiej wyeksploatować organizm, mogą nie wytrzymać stawy, ścięgna, które poddają się przed mięśniami. Te stwierdzenia mogą wydawać się trochę śmieszne, ale chcę zachęcić Was do dyskusji na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
to prawda, ogolnie kazda odzywka bez wyjatku to oszukiwanie i uposledzanie organizmu. Pewnie wiele z was sie nei zgodzi, ale jezlei bierzemy bialko ktore jest lepiej przyswajalne to te normalne, z nautralnych produktow bedzie mialo problem z wchlanianiem, bo to bedzie za trudne dla naszych narządów, ale jednak wydaje mi sie ze wypicie jednego shake'a w ciagu dnia nie jest zle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ale teraz poleciales kreatyna to nie koks zeby dawac jakies nagle skoki sily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
tzn odnośnie kreatyny to głupota, bo regeneracje daje ci masaż, lub inne formy spa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
duzo rzeczy mozna podciagnac pod oszukiwanie organizmu, jedzenie witaminek w postaci talbetek tez
a co jesli zjadalbym tyle kg wolowiny dziennie ze wychodzilo by 5g kreatyny z zarcia? to wtedy tez jest oszukiwanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
jezeli chodzi o tabletki to tak, a o wołowine to raczej mowisz o ilości a nie jakości przyswajania.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

forma lato