SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125415

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Ja przedwczoraj 3 naleśniki zjadłem po porządnym żurku na obiad, to masakra po prostu była XD

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
gsmt
liczylem to jest kolo 10 kg zarcia i plynow, nie wierze w to co piszesz. jakbum zadl 400g czekolady to bym pol dnia chodzil zamulony na zoladkyu


Zmieniony przez - gsmt w dniu 2014-11-23 20:05:09

a nie wierz nikt ci nie karze

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
każe*

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
Panie nie obrażaj pan wiem co ładuje do gęby

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
kłócił się tu nie będe bo i poco ,jak już temat jedzenia macie jakieś sprawdzone sposoby na posiłki z kurakiem/twarogiem ?


Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-11-23 20:54:51

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Twaróg zblendować z bananem. Jedyna forma twarogu, którą potrafię aktualnie zaakceptować.
A kurak jest pyszny w każdej formie (pieczenie, gotowanie na parze, gotowanie w garnku).

Pokombinuj z przyprawami ogólnie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
kurczaka jem oporowo od 3 lat, jak mi sie przejada wystarczy zmienic przyprawe i heja, a twarog mi nie podchodzi, najgorszy jest z biedronki, jak go jem to mnie ciarki przechodza i mi sie cofa ale szybko miele geba i jakos polykam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Chyba cos zle policzyles...20tys kalorii?
Mam kilka ciekawych "życiowek".
- 10 pączków na raz w pewien tłusty czwartek
- 2 sporawe chalwy
-kilkukrotnie cale duze pizze
-duze tabliczki milki (te po ok 10zl za sztuke) nie były dla mnie wyzeaniem jesli idzie o wyciągnięcie na raz

Ale żaden z tych posiłków naet nie zbliża sie do połowy tej wartości, a gdzir tu jeszcze drugie tyle upakowac

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
dobra możliwe że coś tam sknociłem,ale postaram się to naprawić przy najbliższym cheacie i policzę specjalnie dla was wszyściótko dokładnie , a mi smaka na chałwę narobiłeś :)

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Oo chałwa... Jakby nie to, że cały czas na wspinaczkę oszczędzam ile się da, to pewnie by była na liście rzeczy do kupienia i wszamania natychmiastowego ^^

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

WHEY premium