SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125519

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mass, robiłem program miesiąc, dobrze go wspominam, bo pomógł mi przełamać stagnację w przysiadach, jednak na dłuższą metę jest nie do wyrobienia. Wyobraźcie sobie grę w siatkówkę 2-3 razy w tygodniu, zajęcia judo raz w tygodniu i do tego maksowanie 4 ćwiczeń 5-6x w tygodniu. No właśnie . Być może wrócę jeszcze do codziennego maksowania, jak przyjdą wakacje.
Queblo, plan mam dość luźny, koncentruję się na tym, żeby wykonać 2 sesje tygodniowo dipsów, przysiadów i martwego na sztywnych i 3 sesje drążka (choć dipsy chyba też zacznę robić 3x na tydz). Pora treningu czy ich ilość w ciągu dnia ma dla mnie znaczenie drugorzędne. Metoda bardzo fajna, bo jest mało eksploatująca, a przy tym skuteczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzyh93 wiem jak działają takie plany na przykładzie WL, fakt dokładałem sporo kg w 2-3 tygodnie ale z każdym kolejnym treningiem czułem się coraz bardziej przemęczony, regeneracja kompletnie leżała. Przy drugim podejściu do takiego planu stwierdziłem, że to nie ma sensu.

Zmieniony przez - Massabitt w dniu 2013-05-05 22:20:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chociaż można plan o wysokiej częstotliwości rozłożyć bardziej racjonalnie, żeby nie pałować się z ciężarem codziennie, tak jak w planach Smołowa. Do codziennego treningu trzeba się długo wdrażać i raczej jest on trudny do wyrobienia dla zwykłego śmiertelnika, który ma masę innych obowiązków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Panowie

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
i panie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...i Ty czarnuchu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Idę yeść jutro rano na praktyki lecę

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No to żeś się rozpisał. :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Massabit, tylko nie czarnuchu Czarnoskóry brasie albo Czarnuszku / Vencu, jam jest ciągle onlajn, więc cała nocka może nam zejść

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
chcecie dobry czarny rap?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

WHEY premium