SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor na papieża, czy na żołnierza ? Spam vol. 40%

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125532

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
na PP o ile sie nie myle jak podpisujesz kontrakt to jest zaznaczone ze praca na uczelni jest twoim podstawowym miejscem pracy, a jaka ilosc godzin liczy sie jako praca na uczelni to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W teorii podstawowym, ale są lepsze sposoby na zarobek niż stołek doktora . A etat doktorski to nie jest nie wiadomo ile godzin, więc bez problemu można to połączyć z inną robotą/projektem, chociaż u nas są harpagany, co siedzą na uczelni i po 7 dni w tygodniu prawie non stop .
Myślisz o doktoracie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
ile taki księciuniu ma za 1h pracy ?

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Ktoś wspomniał, że 50 zł D:

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
I jak tam ludzie? Za 2 tygodnie z hakiem święta :D A dzisiaj FBW :)

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
No stary boże narodzenie moje ulubione Święta.Ale z drugiej strony każdy dzień wyczekiwania jest pod pewnym względem niesamowity. W tym okresie 24-26 mam wolne od diety treningów ... wiesz o co chodzi ,aż mi serce szybciej zaczyna bić jak pomyśle o tych wszystkich wspaniałych rzeczach jakie towarzyszą mi przez te 3 dni ,te Furę jedzenia jaką wymiotę z domu OJJJ będzie co zrzucać po tym 3 dniowym lajciku ,przezenty,kolędy na kto tego nie Kocha ...

Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-12-08 19:18:38

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
To widzę żarłok jesteś :D Chociaż powiem Ci, że z każdym rokiem jakoś też zaczynam wagę do jedzonka większą przywiązywać.

Ale najważniejsze, że dostanę hajs na wspinaczkę :D

A co do kolęd... Jestem w klasie orkiestralnej i dzisiaj już ćwiczyliśmy kolędy :D

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
No nie wiem jak tam miska u ciebie wygląda więc ci nic nie powiem,ale ja tak mam dużego hopla na jedzenie ,szczególnie teraz przed świętami zwracam uwage na czystość michy ,a potem alaala co ja nie zjem ,można by to uznać za swego rodzaju post ::

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Ja nie mam żadnej diety. Po prostu jem co w szpony mi wpadnie :P

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
No to nie wiesz jak to jest nie wsadzić do pyska żadnych słodyczy/fast foodów .... itp gdy twoi bracia żrą jak odkurzacz właśnie to a ty zieleninka ,sucharki ,owies.Miesiąc takiego papu a zobaczył byś jak ciągnie do "śmieci".Dla mnie te święta to coś nie do opisania słowami.

Piękno jest w prostocie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja dla młodych

Następny temat

Trening i odżywianie dla początkującego

WHEY premium