SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy na drążku dam radę tak się wyrobić?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 146 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771
Chciał bym uzyskać taką rzeźbę i masę jak na filmikach, dało by się to zrobić jedynie na drążku i poręczach do pompek? + może jakieś białko?

i drugi filmik

Pamiętaj! Ciężką pracą osiągniesz wszystko.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 719 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16783
Wątpię. No, chyba że się na serio zabierzesz za trening gimnastyczny, popatrz na posty freda. Tak czy tak - taką zręczność może i uzyskasz, ale masę już raczej nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Moim zdaniem z odpowiednim treningiem i dietą, dało by radę, chociaż w grę wchodzą również predyspozycje genetyczne, ale jeżeli byś dążył do tego i to by był twój cel to po dłuugim czasie byłoby to możliwe. Trening, systematyczność i sumienność, dieta, pewne wyrzeczenia i czas.
Poczytać możesz jak chcesz: http://mattsweightlossblog.com/

Zmieniony przez - King144000 w dniu 2010-10-07 22:34:40

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Murzyni maja to do siebie że lepiej nabierają masy. Taką mają genetykę więc dojście do podobnych rozmiarów zajmie ci trochę czasu (kilka lat) ale przy systematycznym treningu możesz w kilkanaście-kilkadziesiąt miesięcy podobna a nawet większą sprawność i siłę. Jak by nie patrzeć to najlepsi gimnastycy to biali i skosy.

W poniższym temacie zaproponowałem prosty ale skuteczny trening którym wyrobisz sobie solidne podstawy zaczynając od stania na rękach i L-sita
https://www.sfd.pl/HANNIBAL_FOR_KING-t653106.html 

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wątpię, żeby ci goście z filmików wypakowali się tak na placu zabaw.. nawet jeśli zasuwają tam od małego ;)
Respekt i szacunek - bez względu na to, jak doszli do takiej formy - fizycznej i wizualnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 146 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771
Mam dopiero 15 lat więc może do 20 bym wyrobił taką mase^^ A co do jego bicepsa to wątpię że wyrobił go właśnie na tym placu zabaw bo na drążku strasznie mało na bicepsy wchodzi nie?

Pamiętaj! Ciężką pracą osiągniesz wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bicepsy przy drążku dosyć dosyć pracują..
Zwłaszcza przy podchwycie..
Możesz sie skupić na pracy grzbietu (ciągniesz łokcie do bioder w czasie podciagania), albo na bicu (jak przy uginaniu ramion ze sztangą).

Na placu zabaw MASY NIE ZROBISZ - ani do 20., ani do 100. roku życia..

..ale to, co jest możliwe do osiagnięcia - warte jest zachodu! tylko czy starczy Ci samozaparcia?? Jak Twoi kumple przekroczą 100kg na ławce płaskiej, 200kg w MC itd??
A Ty powiesz, że na drabinkach przeszedłeś ileś tam.. :)

Przyznam, że te filmy są inspirujące i życzę powodzenia!
Też bym tak chciał.. Tylko nie mam takiego fajnego placu zabaw pod nosem! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 146 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771
A myślisz że ja mam? Ale trzeba jakoś kombinować;p Na placu mam huśtawki to albo związuje jedną sznurkiem i ciskam na sztandze jak na drążku albo kolega mi trzyma huśtawke xd A jeśli chodzi o poręcze to mam takie koniki ustawione obok siebie(trzymają je 2 belki wbite w ziemie) i mi to wystarcza. Natomiast na brzuch drabinki z wyłamanymi kilkoma belkami i mogę robić zwisając głową w dół^^ Też marzyłem o takich pro drążkach na placu ale spojrzałem na to tak że to się nigdy nie stanie i zacząłem kombinować;p

Pamiętaj! Ciężką pracą osiągniesz wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 146 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771
A i jeszcze mam takie pytanie do ciebie Panteon, oglądałeś może film Undisputed 2? Tam jest taki koleś który się nazywa Boyka i czy dało by radę tak się wyrobić na przy użyciu samego drążku i ewentualnie hantelek? Jeśli chcesz zobaczyć jego wygląd wpisz w google grafika "Boyka" i powinno wyskoczyć.

Pamiętaj! Ciężką pracą osiągniesz wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
nie wcale nie nabędziecie masy. generalnie gimnastycy to suchary jakich mało



1

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790


cos jeszcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki

Następny temat

plan do oceny.

WHEY premium