SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy pory posiłków są aż tak ważne??

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 271
Jestem 17latką, uczennicą. Niedawno stosowałam dietę o obniżonej wartości kalorycznej (1000kcal), w ciągu dwóch miesięcy schudłam ok. 8 kg i wróciłam już do normalnej dawki kalorii (ok. 1800 jak dla mnie). Teraz chcę utrzymać wagę którą osiągnęłam, i zastanawiam się, czy jeśli jem dużo wieczorem to mam większe szanse przytyć niż jedząc identyczne produkty, ale większą ich część rano.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Pory posiłków? W.g. mnie to najwazniejsze jest to co się zje rano i wieczorem ( jesli chodzi o sklad ) bo wiadomo, że nie będziemy się opychać cukrami na noc :). Poza tym, nie chcąc Ciebie martwić, po diecie 100 Kcal trudno będzie Tobie zatrzymać masę co do kilograma. W.g. mnie powinnaś stopniowo powracać do normalnej diety :)

p.s. nie sugeruj się za mocno moją wypowiedzią bo jak narzie to jestem tylko adeptem jeśli chodzi o te sprawy ale nie oznacza to,że moge mówić źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jesli stosowałaś 1000kcal i schudłaś to dodając kalorii przytyjesz i na to nie ma lekarstw. poza tym sugeruje stosowac przyblizona ilosc posilków cały dzien a nie "nocne jedzonko" bo to nie sprzyja dobrej sylwetce
od 18tej powinnismy ograniczac spożycie weglowodanów w ostatnim posiłku przed snem posiłek powinnien składać sie wylacznie z białka np twarożek albo tunczyk.

ps oczywiscie nie zalecam takich restrykcyjnych diet i uwazam ze próg kaloryczny 1000 jest wziety z kosmosu jak chcesz schudnac na stałe to startujac od codziennego progu kalorycznego stopniowo zmniejszasz energetycznosc pozywienia odejmujac jakies dodatki, musisz pamietac ze nalezy dostarczyc witaminy i mikroelementy do zdrowej diety jesli z pozywienia jest klopot to w postaci syntetyku.

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2005-11-08 08:18:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 271
Tu akurat nie macie racji, bo ja schudłam te 8 kg i od miesiąca jedząc ok. 1800 kcal utrzymuję wagę. Zastanawiam się tylko, czy jeśli jem mało rano,a więcej wieczorem, to mogłabym równie dobrze jedząc więcej rano, a mniej wieczorem (ale w takich samych dawkach) schudnąć. Jak myślicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
minal miesiac, poczekaj jeszcze troche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Jedząc więcej na noc ( szczególnie ww ) to przytyjesz bo układ trawienny podobno gorzej pracuje ( mówię podobno, bo czytałem, gdzieś, że to nie prawda ;) ). I tak jak mówił przedmówca - poczekaj jeszcze troche. Twój organizm przyzwyczaił się do magazynowania substancji odżywczych przez tą głodówkę i jeszcze sobie troche pomagazynuje ;).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mało siły a HST

Następny temat

Obliczanie maksymalnych obciążeń.

WHEY premium