SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu! vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
tylko u mnie nie możesz odtwarzać czy ogólnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
myślałem, że u mnie coś nie tak w dzienniku

następnym razem nagram z innej perspektywy, żeby lepiej było widać, gdzie dokładnie opuszczam tą sztangę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Dokładnie tak jak mówi prz, dopiero jak opuścisz pod gardło czujesz jak ta klata "pęka" Przynajmniej w moim przypadku tak było. Fakt, o dużych ciężarach trzeba zapomnieć.
I z tego co kiedyś czytałem, na dłuższą metę, gilotyna strasznie niszczy barki... W moim przypadku było to kluczowe.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
co do barków właśnie to ja np. nie wyobrażam sobie robić gilotyny, barki chyba by umarły, przy sztandze zawsze je czuje pomimo złączonych łopatek i wyciskania tylko klatką ;) Ale skoro barki nie bolą to można pokombinować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Dużo zależy od rozgrzewki. Sam lubiłem smarować bark maścią końską (rozgrzewającą) profilaktycznie. Lepiej mi się po tym ćwiczyło, bo nie odczuwałem aż tak dużego dyskomfortu.
Zresztą jeżeli masz problemy z barkami to na podstawowym WL będą Cie dręczyły, czego też sam doświadczyłem...

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
maść końska i inne wynalazki były testowane. Co do bólu nie ma tragedii bo normalnie daję radę, ale staram się unikać ćwiczeń które angażują te rotatory barków. Dobra bez spamu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870492
Jak czujesz dyskomfort to wyperdol dane cwiczenie z planu. Nie kombinuj z żadnymi maściami, serio. Już nigdy nie popełnie tego błedu, i nie zlekceważę żadnych najmniejszych bólów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Może jako uzupełnienie treningu barków warto zrobić kilka serii rotacji zewnętrznej i wewnętrznej barków aby wzmocnić rotatory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
easyriderr
Może jako uzupełnienie treningu barków warto zrobić kilka serii rotacji zewnętrznej i wewnętrznej barków aby wzmocnić rotatory.

Przez pewien czas, próbowałem tylko rotacji zewnętrznej, i nie powiedziałbym że zdziałała cuda. Nie czułem niczego innego jak bez niej... Ale dla innych może się to okazać kluczem, nie przeczę.

Jeszcze przyjdzie czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten plan jest dobry?

Następny temat

Żółtodziób i pierwsze kroki w drodze do muskulatury, jak trenować? :)

WHEY premium