SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu! vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
w zasadzie to mnie tak to nie męczy, bo robię kilka sesji po 20min przy okazji robiąc pytania na prawo jazdy
proponowałbyś czymś to zastąpić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870484
Nie jestem Ronie, ale myślę ze odpowiedziąłby Ci podobnie - dodąc inną aktywność fizyczną HIIT, tabata, crossfit (polecam z doświadczenia ), pływanie (na które Ronie mnie namówił . Tylko przy tylu kcal można już się obawiać o regeneracje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
od jutra idę do roboty, więc to też będzie rodzaj jakiegoś wysiłku pewnie, nie myślałem wcześniej, o jakiejś innej formie wysiłku, bo po prostu aeroby mi pasują, ale jeżeli ma to pomóc to chętnie spróbuję

ogólnie to trochę jestem wkrwviony, bo dzisiaj miał być trening barków i ramion, wróciłem z jazd ok 13, zjadłem i poszedłem spać, wstałem dopiero teraz, więc chyba trening przełożę na jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870484
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
trening siłowy 4x w tygodniu, areoby 7x45min, a od poniedziałku chciałem dać godzinę, bo robiąc te 45min z tyloma kical stoję w miejscu
robota przy zbieraniu kaszki, jutro pierwszy dzień, truskawek dawno nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870484
No to ja 4 siłowe bym zostawił, w 2 dni nietreningowe dałbym właśnie jakieś inne aktywności, np raz HIIT raz CF (ale to już wg. Twojego uznania), i w te dni wyebał już aero, a w treningowe podbił aero do 55-60 min.

A w ogóle to pierwszy raz tniesz na low facie? Wcześniej robiłeś jakieś redukcje na innych dietach? Może po prostu jesteś z tych którym wysokie ww na redu nie pasuja i musisz lecieć na low carbach? Sam nie wiem od czego to zależy, ale miałem kumpli którym coś tam pomagałem gubić bebzona, no i oczywiście poleciłem diete LF. Za chuya nie szło, zaczęło spadać dopiero na LC

Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2013-07-06 20:19:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
miałem kiedyś pseudo redukcję, ale nie miałem jakoś konkretnie mało węgli/tłuszczy, tylko patrzyłem bardziej na całościowy podaż kcal, teraz już nie chcę kombinować, bo skoro spadło 10kg na LF to czemu nagle miałbym dawać LC?

można gdzieś poczytać o tych aktywnościach? kompletnie nie wiem z czym to się je, nigdy nie miałem styczności z takimi rzeczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dział crossfit masz na forum, ciekawa opcja sam kiedyś spróbuję na redu :) a o interwałach masz tutaj:
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1710 są 3 części miłej lektury ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870484
CF zayebista sprawa, ja to bym 2x taki trening dał, bo sam tak robiłem W ogóle nie jest nudno, i ogólnie fajna zabawa Trzeba tylko dobrze dobrać ćwiczenia do dni treningowych.
No a z dietą fakt, nie kombinuj w takim razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a jest coś u ciebie w dzienniku na temat CF czy nie dawałeś z tego żadnych wypisek?
jak mówisz, że to takie fajne to nawet nie będę się zabierał za interwały, zresztą i tak teraz kiepsko z czasem, żeby to wszystko czytać i analizować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten plan jest dobry?

Następny temat

Żółtodziób i pierwsze kroki w drodze do muskulatury, jak trenować? :)

WHEY premium