SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu! vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ok, ok macie racje, za dużo tej teorii i wybiegania w przyszłość, ale powiem wam, że lubię mieć wszystko wcześniej zaplanowane krok po kroku, żeby później się nie zastanawiać na ostatnią chwilę co najlepiej zrobić w danej chwili
to samo tyczy się treningu, lubię sobie wcześniej rozplanować progres ciężaru, żeby się nie wypalić po 4tyg tylko wszystko rozłożyć tak, żeby ten progres pociągnąć do końca danego mezocyklu
ale tutaj macie racje, zobaczymy jak to pójdzie i wtedy będzie się dopiero myśleć

Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2013-08-15 23:51:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Nie ma nic złego w krotko terminowym planowaniu, ja tez lubie miec zaplanowany caly nastepy dzien i wiedziec co kiedy bd robił itp... ale wybieganie 30tyg. w przod nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Najlepiej jest przygotować sobie warianty operacyjne, taktyczne i strategiczne.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jak ja już dawno nie planowałem czegoś takiego jak progresja ciężaru LOL.
mam dobry dzień dopyerdalam do pieca, mam trochę słabszy to dokładam trochę mniej. Ale zawsze trening na 100%, a nie życie schematami i głupimi progresjami liniowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
przesadziłeś trochę z tym "życie schematami" siłownia to nie całe życie przecież
a ja tam jednak lubię sobie to rozpisać, ostatnio jak miałem siłówkę w tą zimę to trafiłem idealnie z progresją, w ostatnim tygodniu latały maksymalne ciężary, na pewno nie dałbym rady już dołożyć i właśnie takie rozpisanie mi pomogło, inaczej wątpię, żebym trafił tak dobrze z ciężarami
oczywiście nie można się trzymać tego sztywno, czasami masz słabszy dzień, czasem lepszy i to też należy wziąć pod uwagę, na jednym treningu nic nie dołożysz, a za tydzień dokładasz 10kg i lata ciężar jak szmata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dopadł mnie chyba jakiś wirus, sram jak poyebany, po każdym posiłku praktycznie kran z dupy, nie mam żadnych bóli ani nic, ale biegunka tragiczna
w zasadzie to już przedwczoraj i wczoraj coś mnie ruszało, ale nie tak mocno jak dzisiaj, do tego doszedł jeszcze ból głowy, skończyło się tak, że zrobiłem dzisiaj 4 serie MC i podziękowałem

ogólnie to ciągle brakuje mi motywacji do treningów, już mnie to zaczyna denerwować, że wole posiedzieć na dupie i nic nie robić niż pójść poćwiczyć
do tego ciągle nasuwa mi się myśl, że w tym miesiącu nie zrobiłem nawet grama progresu, ciężarowego, wagowego czy obwodowego, no kompletnie nic, mam nadzieje, że od września już ładnie wszystko ruszy, bo na dzień dzisiejszy to jest jakaś padaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Hmm, jakaś pandemia panuje na forum. Najpierw Buli, teraz Ty, mnie też coś pobolewa brzuch. Chyba trzeba unikać wchodzenia w dzienniki, co by się nie zarazić.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
miałem właśnie pisać, że mam coś w podobie jak Buli, ale powstrzymałem się, żeby nie zapeszać, póki co nie rzygam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
te "dipsy"pompki na poręczach to te nogi do przodu odgrywają dużą rolę ? lepiej wchodzi na klatkę ?

A i te tłuszcze na masie przed twoją redukcją ,miałeś ponad 150g jak to szło z czego takie ilości uzupełniałeś ?i wywnioskowałeś że lepiej wybrać jedno źródło energii? i teraz stawiasz na węgle tak ?:)


Zmieniony przez - Monos w dniu 2013-08-17 10:06:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Jak dasz nogi do przodu, to w momencie gdy wykonujesz ruch do góry, to nie powinno Cię prostować do pionu (czyli do pozycji jak w pompkach na triceps, gdzie tułów jest pionowo względem podłoża). Pomaga to utrzymać stałe napięcie w klatce.

ಠ_ಠ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten plan jest dobry?

Następny temat

Żółtodziób i pierwsze kroki w drodze do muskulatury, jak trenować? :)

WHEY premium