SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu! vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
tłuszcze uzupełniałem jak dobrze pamiętam oliwą, lnianym, wiórkami kokosowymi, karkówką, jajkami
tak, tym razem tłuszcze mam zamiar trzymać nisko, jeżeli zrobiłbym jak w tamtym roku, czyli trzymał wysokie ww i wysokie tłuszcze, to nic dobrego by z tego nie wynikło
a co do pompek na poręczach to Barszczyna ci już wszystko wyjaśnił

całą noc spędziłem na kiblu,, teraz jestem praktycznie bezsilny, jutro jadę nad jezioro na parę dni, mam nadzieję, że po powrocie wrócę z dużą motywacją do treningów, bo jak na razie to jest z tym licho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie próbowałeś zjeść czegoś zapierającego (np. mocno rozgotowany biały ryż) - miałem to samo ostatnio i bardzo sobie w ten sposób ulżyłem (myślałem, że zatrułem się nieświeżym mięsem, ale z tego co widzę w dziennikach wirus szaleje :). Sranie żyletkami nie jest przyjemne, więc zdrowia życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
,a jak się czułeś na wysokich tłuszczach ?a nie myślałeś o tym by zrobić HF ? wysoko tłuszcze nisko węglę ? będę obserwował jak idzie na węglach. no i obyś dobrze odpoczywał nad tym jeziorem i solidnie naładował się dobrą energia i motywacją na powrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
w zasadzie miałem wtedy też wysokie węgle, więc nie można jednoznacznie ocenić, czułem się dobrze, ale była to dieta "zbilansowana", taką właśnie zaproponowali mi w dziale odżywianie i to był błąd
rozważałem to, żeby pojechać na HF, ale jednak najpierw chcę spróbować tak jak teraz, jeżeli wyjdzie gorzej niż myślałem to na następnej masie spróbuję diety HF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
wróciłem

powoli trzeba zacząć odrabiać, bo przez te 3tyg sierpnia ładnie poleciałem, waga dzisiaj na czczo 69kg, myślałem, że będzie jeszcze gorzej, ale i tak jest tragedia
w tym tyg. już bez treningów, od poniedziałku wystartuję, poćwiczę tydzień bez planu, a od września ruszamy na ostro, mam nadzieje, że będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
rozkminiam sobie, czy czasem nie zrezygnować z martwego ciągu jako podstawowe, pierwsze ćwiczenie i nie wrzucić go na koniec, na dobitkę
jedynym minusem dla mnie byłoby to, że mam frajdę z tego ćwiczenia, tak samo w zasadzie jak i z siadów i ciężko mi byłoby odsunąć MC na dalszy plan
naczytałem się trochę komentarzy, w zasadzie to już dawno wiedziałem, że i bez tego ćwiczenia można zbudować mega plecy, ale jeżeli dodatkowo ma mi poszerzyć talię to chyba zrezygnuję, chociaż tak jak mówię, dla mnie to jest mega kozackie ćwiczenie i będę się musiał głęboko zastanowić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870487
Imo lepiej zaczynać od drążków/wioseł, a MC jeśli w ogóle - to dać na koniec właśnie, choć ja osobiście pyerdolę te ćwiczenie i nie robię w ogóle, a na grzbiet nie narzekam Jak robisz MC na prawdę solidnie, nie jak pussy, to nie ma opcji żebyś nie był po nim zajechany, a drążki i wiosła na tym ucierpią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Też na koniec bym dał. Lepiej ciężkie wiosła/podciągania na początku dać, bo po MC ciężkim potem trudno się skupić na plecach, żeby samymi prostownikami nie pracować. Zresztą sam tak mam, bo wtedy ciężaru dużego nie trzeba, a z dociąganiem łopatek plecy całe przetyrane są. I naprawdę grubość na tym zyskała, a i prostowniki większe się robią. : )

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
pewnie macie rację, przeważnie po ciężkich ciągach brakowało tej mocy na dalsze ćwiczenia, ale z drugiej strony ciężko będzie mi zrezygnować z tego ćwiczenia w wersji siłowej, praktycznie jest moim ulubionym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Pierwsze 2x prawdopodobnie będziesz czuł niedosyt, ale potem będzie ok. Przynajmniej ja tak miałem. : )

ಠ_ಠ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten plan jest dobry?

Następny temat

Żółtodziób i pierwsze kroki w drodze do muskulatury, jak trenować? :)

WHEY premium