SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu! vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Wymiary -
Wzrost: 174cm
Waga: 73kg
Pas na wys. pępka: 82cm
klatka luz: 105cm
biceps: 37cm
udo: 62cm
łydka: 39cm


Wymiary z początku dziennika. Przez osiem miesięcy masz +2cm w klacie(uwzględniając też 2cm w pasie więcej). Sam nie wiem, czy powinienem Cię oceniać, skoro sam mam gorsze wyniki i wymiary. Może lepiej się wstrzymam, skoro widzisz przyrosty to najważniejsze. Może rzeczywiście to wina ch**owego oświetlenia. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dlatego dalej redukuję i staram się, żeby w pasie było jak najmniej, a reszta wymiarów została co uważam, że na razie mi się udaje
popatrz na wymiary z końcówki masy i te co wstawiłeś, tam jest największa różnica, 8kg w 6 miesięcy, wymiary na plus, siła również
zresztą takie gadanie chyba nie ma sensu, bo ty patrzysz na to zupełnie inaczej i ja patrzę na to zupełnie inaczej, szkoda tylko, że wstawiając fotki ocenia je jedynie jedna osoba, bo z chęcią bym poznał opinie innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Coś już się zaczyna dziać , Kilogramów juz kilka zredukowałeś i w bicepsie elegancko bo za dużo nie spadło natomiast w pasie chyba troche wolno idzie . Do jakiej wagi zamierzasz zejść ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
waga dla mnie nei jest tak istotna jak obwód pasa, chciałbym mieć ok 80cm, mam na to 6tyg, może się uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Ile teraz leci areo?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Za mało dokładasz tego czasu do aero według mnie. Powinieneś wychodzić mokry jak świniak, nie wiem czy tak jest...
Może w ostatnich 4 tyg. warto by było wprowadzić jakiś kompleks?

Zmieniony przez - maxwell1 w dniu 2013-05-05 12:35:48

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
czytałem kiedyś wypowiedź (chyba antosia), że aeroby powinno wykonywać się równym, miarowym tempem, ale i tak wydaje mi się, że masz rację, dam tych aerobów trochę wiecej
a nad kompleksami sztangowymi nigdy się nie zastanawiałem i prawdę mówiąc niewiele o nich wiem

Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2013-05-05 12:48:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Kompleksy sztangowe bym sobie odpuścił. Chyba, że najzwyczajniej w świecie zastąpisz nimi treningi. Jednak zabawa z kompleksami + treningi,+aero to może być za dużo. :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Jak Ci serducho i cisnienie pozwala to sie nie pyerdol i yebnij interwaly
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten plan jest dobry?

Następny temat

Żółtodziób i pierwsze kroki w drodze do muskulatury, jak trenować? :)

WHEY premium