SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Bazylia - pół roku s.47

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 135136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Bazylia też wróciłam do pierwszej strony i przecież zmiana jest kolosalna! Każdy czasem miewa słabsze momenty, ważne żeby się otrzepać i iść dalej A wyglądasz bardzo ładnie i widać pracę już włożoną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Takie powkacyjne plusy to raczej norma, potrzymasz miskę i centymetry zaraz spadną ważne, żeby nie swirować i od razu nie rzucać się na cięcia, kardio, itp.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Siostro znalazlam kogos podobnego do mnie! Wymiarami jestesmy takie same tylko ja mam zad wiekszy o 4 cm <3 Poczytam z ciekawoscia Twoj dziennik, moze znajde jakies remedium dla siebie tez : ) ale zgrabna jestes, piekne proporcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Padme faktycznie fatu ubyło tu i tam wracając do zdjęć z początku (że też Ci się chciało ). Co do tyłka to jednak się nie zgodzę środkowa część jest jednak plaskata
Tae
Paula dziękuję za ten optymistyczny wpis i, że zajrzałaś do mnie. Fajnie posłuchać mądrzejszych od siebie
Anchy jestem pewna, że słabszy czas już za mną, a teraz tylko będę się cieszyć z tego, że robię coś dla siebie (aaa i kupiłam leginsy z gg z czarnymi podkolanówkami - klasa )
Miss przyznam się, że głupoty mi chodziły po głowie, bardziej miskowe niż cardio, ale wygnałam je i jednak wolę jeść
Lisus OMG mam siostrę! zapraszam i chętnie zajrzę do Ciebie.

Micha na dziś:
śniadanie: omlet z wheyem, banan, mąka żytnia, olej kokosowy
obiad: pstrąg, ziemniaki, fasolka szparagowa, pomidory, papryka, czosnek
kolacja: 1 kawałek ciasta fasolowego, filet z kurczaka, jaglana

Treningi 3 razy w tygodniu, zatem dziś nie, ale kupiliśmy meble do pokoju syna, więc rano był mały crossfit ze znoszeniem z piętra starych i wnoszeniem pudeł z nowymi.
Może ktoś łaskawym okiem spojrzeć na" plan bez planu" na jutro ?

1. Barbel glute bridge 3x12
2. Opuszczanie na drążku 3x5
3. Uginanie nóg z hantlą 3x12
4. Wznosy hantli bokiem 3x12
5a. Rdl na jednej nodze
5b. Face pull (guma)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lajkonik jestem ale dla mnie uginanie nóg z hantla i rdl to dublowanie ćwiczenia na ta sama partie (tył uda), wiec jedno bym wywaliła. Na gluta bym dała więcej serii, bo to na dupę w końcu. W serii łączonej bym zrobiła wznosy bokiem i face pull (boczny i tylny akton) na koniec. Dorzucilabym coś na brzuch na zwieńczenie i ewentualnie opcjonalnie jakiś bulgar jako pierwsze ćwiczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
RDL na jednej nodze jest na posladek przede wszystki, wiec się nie dubluje z uginaniem z hanttlą

wznosy mozesz zrobic na 4 serie
i na brzuch coś dorzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Dziękuję
Trzy serie były celowo, tak na pierwszy tydzień.
Bziu, a na brzuch pasuje tu russian twist z hantlą!? Na koniec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
russian twist moze byc, chociaz to cwiczenie głównie mięśnie skośne angażuje
jak masz jakąs poręczną hantlę to możesz z nią i ab wheel zrobić
Możesz też zrobić jakąś kombinaćje plankó
lub unoszenie nóg do świecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Hej Bazylka wygrzebuje się z zaległości i juz jestem bliska Twojej osobki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
eveline
Hej Bazylka wygrzebuje się z zaległości i juz jestem bliska Twojej osobki

Dziękuję Eveline! Bziu, Padme troszkę pomogły, ćwiczę i to teraz dla mnie ważne. Jak będziesz miała mnie na tapecie daj znać

A tymczasem 12.08 (sobota)
Miskowo :
Śniadanie klasycznie omlet (jw)
Obiad karkówka mielona, leczo z papryki, pieczarki, pomidory z puszki, cukinia, kasza gryczana biała
Kolacja proszony grill, ale bez alko., sałatka z kurczakiem, kawałek spieczonej kiełbasy :-8

Trening:
1. Barbell glute brigde 3x12
43kg/43kg/ 43kg
Bardziej czułam dwugłowe, a same kg były na tym etapie wystarczające, seducho waliło, fajne to uczucie
2. Osuszanie na drążku 3x5
5/5/4+1
Fajnie poszło, ostatnia seria dopiero była już wyzwaniem, ale i rąk jestem zadowolona, dosyć przyjemnie pomimo długiej przerwy
3. Uginanie nóg z hantlą 3x12
4kg/4kg/4kg
Tu spokojnie mogłam zacząć od 5kg
4. Wzrosy hantli bokiem 3x12
2kg/2kg/2kg
Rety ciężko
5a. RDL na jednej nodze 3x12
4kgx2/ 4kgx2/ 4x2kg
Pierwsza seria okej, równowaga całkiem dobrze, od drugiej zaczęły się problemy z odcinkiem lędźwiowym, dlaczego? W sumie mało przyjemnie mi było, rozczarowana jestem
5b. Face pull (guma) 3x15
W porządku
6. Russian twist 3x 15 na stronę
O żesz, ciężko

13.08 DNT
Ale basenowo, jak dzieciak pozjeżdżałam na zjeżdżalniach, mega dużo fajnej zabawy i śmiechu. Tylko jedna długość basenu na plecach.
Brzuch dużo lepiej w stroju do pływania

Miska:
I. Omlet z Wheyem, bananem
II. Kurczak, ziemniaki, sałata,ogórek
III. ciasto fasolowe, brzoskwinia, wczorajsza sałatka z kurczakiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z redukcją

Następny temat

Kilka pytań

WHEY premium