SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Bazylia - pół roku s.47

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 135126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Bazylia, a wiosłowanie hantelką w podparciu ręką?
Night polecał tę wersję jako najmniej obciążającą odcinek lędźwiowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Spróbuj wiosło jednorącz jak wyżej Kleine zasugerowała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Dzięki, myślałam też o tym rozwiązaniu, czekałam tylko na Wasze podpowiedzi. Zamieniam więc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Tylko nie koniecznie w oparciu o ławeczkę w tradycyjnej formie. Szczególnie jak ktoś jest nie za wysoki - to ławeczki dla niego często bywają "uszyte nie na miarę" i się mocno biodra muszą skręcać kiedy nogą się opiera o ławkę. Przy bólach pleców najlepiej wybrać opcję tylko z podparciem o coś przed sobą i stopami ustawionymi niemal równolegle.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Night czy o chodzi o cos takiego??


w sumie tu jedna noga jest też w oparciu o ławkę...


Zmieniony przez - bazylia35 w dniu 2017-02-01 12:10:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Właśnie ta wersja może być problematyczna jak kogoś bolą plecy. Lepiej się oprzeć ręką o coś przed sobą a stopy odpowiednio daleko ustawić od punktu podparcia - dzięki czemu otrzymuje się odpowiedni stopień pochylenia tułowia. Przy takim ustawieniu jak na obrazku często wysoka ławeczka wymusza rotację bioder i ciężar rozkłada się nierównomiernie na kręgosłupie - co przy dolegliwościach bólowych tylko pogłębia problem a nie go rozwiązuje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Już teraz rozumie, właśnie na sucho spróbowałam i faktycznie biodra były nieruchome. Tylko jeszcze zapytam o ciężar ciała, przenieść go na rękę, która się opiera czy bardziej na pośladki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ręka podpierająca ma być jednak z przodu. Podpierasz się nią , więc siła rzeczy będzie ciężar jakiś znosiła ale jednak cały czas ma być lekko z przodu, żeby właśnie nie przeciążać szczególnie stawu ramiennego.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Super, dziękuję.
Głodna
Grzechy chodziły mi po głowie, z nudów, albo właśnie głodu.... jeszcze się nie poddałam.





Zmieniony przez - bazylia35 w dniu 2017-02-01 18:14:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Nie poddawaj się pomyśl sobie, że niedługo prawdopodobnie dołożymy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z redukcją

Następny temat

Kilka pytań

WHEY premium