SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Bazylia - pół roku s.47

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 135785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Właśnie zrzucam RDL i zaraz Ci wyślę. Wyciskanie nagram.... ciekawe co znajdziesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dalej na moje w rdl pracujesz górą bardziej niż dołem. Nie schodź tak nisko - sztanga do połowy goleni wystarczy, bo Ty się złamujesz i zaokrąglasz plecy. I zobacz co robisz z barkami w górnej fazie - zaczynasz z prostymi plecami a wstajesz z barkami wypchniętymi do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
eveline
Dalej na moje w rdl pracujesz górą bardziej niż dołem. Nie schodź tak nisko - sztanga do połowy goleni wystarczy, bo Ty się złamujesz i zaokrąglasz plecy. I zobacz co robisz z barkami w górnej fazie - zaczynasz z prostymi plecami a wstajesz z barkami wypchniętymi do przodu.

To się załamałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
DNT x 2
1920 kcal 120b/ 225W/ 60T




Tabelka z pomiarami







Zmieniony przez - bazylia35 w dniu 2017-02-27 12:49:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
bazylia35
eveline
Dalej na moje w rdl pracujesz górą bardziej niż dołem. Nie schodź tak nisko - sztanga do połowy goleni wystarczy, bo Ty się złamujesz i zaokrąglasz plecy. I zobacz co robisz z barkami w górnej fazie - zaczynasz z prostymi plecami a wstajesz z barkami wypchniętymi do przodu.

To się załamałam


to mam chwalić czy Cię czegoś nauczyć?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Mam prośbę - czy możesz mi na pw wysłać cały swój trening? Dzień po dniu, bez obciążeń i serii tylko plan ze wszystkimi zmianami jakie pojawiły się w trakcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Uczuć Eve, tylko żałuję, że ja taki słaby uczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
W pierwszej chwili zrozumiałam, że mam Cię uczuciem zarzucić nie jesteś słaby uczeń, coś Ty. Robisz postępy a kontakt mamy online (czyli o wiele trudniejszy rodzaj współpracy niż na żywo)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Dzięki, wierz mi, że mega się staram, bo bardzo mi zależy. Już spisuję trenig
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z redukcją

Następny temat

Kilka pytań

forma lato