Blessing Awodibu, czyli charyzmatyczny kulturysta planuje powrót na scenę w tym roku. Pojawi się na zawodach Indy Pro. Ciężko pracował nad swoją sylwetką i powiedział, że zaprezentuje się w najlepszej formie, jaką miał dotychczas. Awodibu niedawno podzielił się hardcorowym treningiem nóg na swoim kanale YouTube. Po ekscytującym debiutanckim sezonie 2021 Blessing wprowadził niezbędne zmiany w swoich przygotowaniach.

https://youtu.be/F7bIHsYSSV0

W 2021 zajął trzecie miejsce na Indy Pro w swoim debiucie, gdzie pokazał imponujący rozmiar swojej sylwetki. Niestety trzecie miejsce nie wystarczyło, by zdobyć upragnione zaproszenie na ubiegłoroczny pokaz Mr. Olympia. Potem były zawody New York Pro 2021, ale konkurencja okazała się zbyt mocna, a Blessing znalazł się na szóstym miejscu. Nie poddał się jednak i postanowił poprawić niedociągnięcia. Kulturysta udostępnił film z treningu nóg na YouTube na 10 tygodni przed zawodami Indy Pro.

„10 tygodni dla boogie man. Czuję, że to jest ten rok. Wiesz, w końcu będę mógł dać wam to, na co zasługujecie. W końcu będę w najlepszej formie. Naprawdę w to wierzę. W tym roku będę w najlepszej formie. Mojej najlepszej”.

Podczas przygotowań do New York Pro 2021 między Blessing i Nickiem Walkerem widać było ostrą rywalizację. Pomimo pewnych zgrzytów między panami, teraz trenują razem od czasu do czasu na siłowni RedCon1 Gym na Florydzie. 

 

Awodibu jest obiecującym zawodnikiem na scenie kulturystyki. Jesteśmy ciekawi zmian w jego sylwetce, jakich był w stanie dokonać. Do majowych zawodów już niedaleko.

Komentarze (1)
F1.08

Dwa mutanty krzyczace na siebie :)

0