SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 162 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8802
lordknaga
wlasnie gdzie nie czytam to pisza ze najlepszy sequel filmu SF(dla mnie zawsze bedzie aliens) przejde sie jakos na dniach na seans


Z tymi opiniami to byłbym ostrożny. Na razie z tegi co czytałem to film cierpi podobno na przeciętność bohaterów no ale po obsadzie można się było tego spodziewać. A tak w ogóle to wolisz wersję reżyserską czy zwykłą blade runnera (chodzi mi o tożsamość deckarda)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
ja juz nie pamietam ktora byla ktora directors cut daje nam do zrozumienia ze decard byl robotem, o to ci chodzi?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 162 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8802
Dokładnie. Z tym, że ta reżyserska była bliższa scottowi, który podobno nie mógł tego bezpośrednio przedstawić w filmie. Ale dla mnie w tym wypadku to traci sens, bo jaka jest wtedy różnica między nimi a ludźmi, bo tak samo krwawią, się starzeją itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1978 Napisanych postów 19837 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731885
Deckard mogl byc specjalnym, nowym typem androida bez kilkuletniego limitu zycia. Albo byl po prostu czlowiekiem kontrolowanym z wszczepionym jakims czipem( sny, mysli, marzenia). Widzimiy go przeciez 30 lat pozniej ( od historii z piewrszej czesci) Nie widzialem nowego filmu, pewnie tam to zostaje wyjasnione. Jesli chodzi o to czym by sie roznily takie androidy od ludzi, to mysle ze tutaj bylyby tylko kwestie moralne brane pod uwage. Z adroidem mozna robic wszystko i wyslac go wszedzie, w najbardziej niebezpieczne i ekstremalne warunki, czlowieka nie.


Zmieniony przez - Possible w dniu 08.10.2017 12:29:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
szczerze to wolalem myslec ze jest czlowiekiem, w 2jce od razu wiemy ze gosling nie jest czlowiekiem.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1978 Napisanych postów 19837 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731885
A skad taka wiedza o Goslingu??? Ogladales juz dwojke? Jak tak, to zaspoilerowales pieknie .... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 162 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8802
No właśnie bardziej to wyobrażałem sobie androidy jako takie roboty a nie sztucznych, ulepszonych ludzi. No ale sam scott mówił w wywiadach że deckard to android więc on ma tu raczej decydujący głos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
possible - czytalem recenzje niby bez spoilera i na poczatku, wstep filmu - jest powiedziane, nie ogladalem jeszcze

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
LINK DO FEJSA nie da sie na forum filmu zuploadowac ? mam na dysk na yt nie wrzuce bo prawa autorskie a film na fejsie, wywiad z moim dobrym znajomym z silki, jak ktos lubi burneike to teg goscia polubi jeszcze bardziej



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 09/10/2017 23:28:46
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522688
ten kumpel z siłki bardzo pozytywny

oglądałem 'Łowcę androidów', wersję final cut - powiem tak może jak film miał premierę (1982) to zrobił furorę, teraz 35 lat później (przynajmniej dla mnie) jest mocno średni. Szczerze to jest aż średni tylko przez rolę Hauera, bo podbił ocenę o jedno oczko. Rozczarowałem się. Nawet zwiastun dwójki po ponownym obejrzeniu stracił swój blask, gdy obejrzałem jedynkę. Nie wiem czy chcę na to iść do kina czy czekać aż wyjdzie na DVD.

Cała debata czy Deckard był człowiekiem czy androidem ciągnie się od lat. Dla mnie osobiście film traci sens jeśli jest androidem. Większe kontrowersje budzi postawa Hauera, który wiedział, że jest maszyną, że jego czas się kończy, sprzymierzeńcy zginęli, a on sam jest ścigany przez Deckarda jednak nie zabił go gdy miał okazję tylko nastąpił odruch ludzki (a niby miał być pozbawiony emocji/uczuć) i uratowanie wroga.

Ja już dawno nauczyłem się, że nie ma co polegać na recenzjach, zarówno, a nawet zwłaszcza pod względem ewentualnych spoilerów jak i co do oceny filmu. Ja wyznaję zasadę, że lepiej obejrzeć samemu i się rozczarować, niż wierzyć komuś, że dno/hit i się rozczarować


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-10-10 11:41:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium