SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522801
to jest fanowski plakat - sklejka fotek z 'Niezniszczalnych' , 'Maggie' i 'Sabotażu'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Patryk2703: Wreszcie znalazłem ostateczny i niepodważalny dowód, na to że WK biorą sterydy,
Subskrybant: Patryk, jaki to dowód?,
Patryk2703: (spojrzenie na kartkę) obserwuję WK od dawna, przyglądałem się ich profilowi na facebooku na youtube. Po bliższym przeanalizowaniu ich nazwy Warszawski Koks, w drugim członie ewidentnie widać, że jest tam napisane Koks. Wyciągając wnioski z powyższego WK biorą sterydy. Trzeba być głupim żeby tego nie widzieć.
Subskrybant: ...

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5434 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388724
no autystyczny chlop jest i tyle

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5434 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388724
nie wiem ile w tym prawdy... wrzucalem pare dni temu aktualne foto trey'a brewer'a a dzisiaj nieoficjalnie ktos powiedzial ze mial zawal centrum handlowym w swoim rodziinym miescie 'georgia' i zmarl... mam nadzieje ze to tylko glupi zart.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Wszyscy pseudo trenerzy personalni to jedno wielkie nic. Paweł z DSM właśnie usunął swój film o wielkich brzuchach ...

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522801
Wardęga i jego pająko-pies powracają




15-lecie obchodzi 'ojciec' pranków Remi Gaillard





Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-10-29 23:33:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5434 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388724


http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732138
Nie bedzie Aliena 5 Neilla Blomkampa. Wytwornia 20th Century Fox skupi sie na filmie Ridleya Scotta Alien: Paradise Lost, ktory ma byc prequelem Aliena. Projekt Blomkampa zostal wstrzymany do odwolania, czyli zapewnie juz nigdy nie zostanie zreailzowany. Film Neila mial byc kontynuacja Obcy - decydujace starcie, w ktorym ponownie mielismy zobaczyc Ripley i Hicksa.
Wielka szkoda, po ostatnich filmach Scotta nieczego dobrego spodziewac sie juz nie mozna, a Blomkamp - wielki fan serii , mogl cos naprawde ciekawego zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5434 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388724
jak na moje to ten film powstanie, ma czerwone swiatlo i jak kontynuacja prometeusza sie powiedzie i zarobi na siebie, to scott jak i wytwornia dadza zielone swiatlo, tym bardziej ze rezyser z wizja...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732138
Mam mniej optymizmu. Scott zrobi kolejny slaby film, ktory nie przyniesie duzych dochodow. Wytwornia stwierdzi ze zainteresowanie Alienem oslablo i nic w tym temacie juz nie bedzie dzialac. Blomkamp moze takze stracic ochote na realzwanie swojego pomyslu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium