SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Z miesiąc temu o tym filmie pisałem :) -warto obejrzeć-nie jest szablonowy


Zerknijcie też przy okazji na film Powrót do domu-też o nim pisałem-tureckiej kinematografii ale na mnie zrobił wrażenie.

Naprawdę ciekawie przedstawiony drobny epizod z I wojny światowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Possible mam dla Ciebie unikatowy avatar




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1985 Napisanych postów 19844 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731954
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1985 Napisanych postów 19844 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731954
"Kraina jutra" nowy familijny film SF Disneya. Zapowiada sie calkiem fajne widowisko :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Żartujesz ?


Nie wiem,czy juz pisałem
The Human Race-oglądał ktoś-?

Oczywiście to s-f dość tandetnie makabryczne-jak ktoś lubi okrutne sceny ale także dość intrygujace.

Choć sensu w tym specjalnie nie ma :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1985 Napisanych postów 19844 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731954
Dlaczego ? Ze od Disneya? Czasmi mozna obejrzec takie lekkie widowisko, nacieszyc oko efektami i barwami. Np. "Czarownica" z Angelina tez od Disneya i bardzo mi sie film podobal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1985 Napisanych postów 19844 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731954
A ten "The Human Race" Czy to nie jakas grupka gimnazjalistow w klopotach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Nie,nie -żadnych gimnazjalistów-warto obejrzeć,choć jak pisałem wyżej-aktualne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388452
to jest cos jak battle royale czy pozniejszy the condemned ze steven austin'em, grupa ludzi budzi sie gdzies tam i sie morduja?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1985 Napisanych postów 19844 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731954
Obejrzalem trailer tego filmu, tak mi sie skojarzylo z tym teledyskiem, Zreszta swietna muzyka jak dla mnie.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium