SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220575

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Rendy1916

HST to rodzaj mutagenu FBW dla osób z o wiele większym stażem treningowym i potrzebami .

Co wybrać , ciężko to stwierdzić w pojedynczych pytaniach dobrze by było jakbyś założył temat z ankietą .

woldim

1.Trening mięśni brzucha jako dodatek dorzucasz , na koniec treningu np .

2. nie proponuję takiego rozwiązania 7 w tygodniu basen plus trening siłowy - szybko przeciążasz organizm , a wydatek energetyczny tak ogromny że nie zdążysz ładować baterii.

Proponuję 3 x siłownia i 2-3 x basen max , z naciskiem na początku na 2 x basen .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam gdzie tego napisać, więc napiszę tutaj: gratuluję moda! Typowałem Cię po cichu na to stanowisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Krzyh93

No dziękuję bardzo , miło słyszeć trochę pracy w dziale dopiero się zapoznaję .

SOG nie wchodzi ..

Miałem temat założyć bo każdymi pisze w jakimś temacie , ale sam dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2127
Po każdym posiłku kosmicznie wypycha mi brzuch. Możliwe, że mam zbyt słabe mięśnie brzucha i nie trzymają one bebzona na miejscu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Po każdym posiłku kosmicznie wypycha mi brzuch. Możliwe, że mam zbyt słabe mięśnie brzucha i nie trzymają one bebzona na miejscu? "

pewnie masz bardzo słaby prostownik i trenujesz tylko intensywnie mięśnie brzucha i powstaję taka parabola .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 217
Ja mam takie pytanie czy żuraw(ćwiczenie) obciąża stawy kolanowe bo mam koślawość kolan i nie wiem czy mogę je wykonywać(5 cm między kostkami). Na korygowanie za późno.

Zmieniony przez - asembler12 w dniu 2012-09-16 17:07:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co robić na burzch po treningu przy 3x w tygodniu FBW? po treningu brzuszki? ile serii ile powtorzen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 223
Mógł by ktoś podać jakieś odnośniki do planów treningowych , z użyciem atlasu,hantli,sztangi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
asembler12

nie ma konkretnych przeciwwskazań od lekarza wykonuj , jeśli będziesz czuł stały dyskomfort zmień .

woldim

np allachy i russian twist z dodatkowym obciążeniem 2-3 serie po 12-15 albo 15-20 powtórzeń .

kawasaki

jeśli nie posiadasz podstawowego sprzętu treningowego szukaj pomocy w dziale TRENING W DOMOWYCH WARUNKACH .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 176 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2326
siema!
ostatnio na silowni znow zauwazylem kolesia ktory jedzie SIUDEMKI na biceps,ja akurat robilem serie tricepsa na wyciagu i tak sie zastanawialem a czy cos takiego jak SIUDEMKI na triceps istnieje?ima racje bytu? chodzi mi o sciaganie drazka gornego wyciagu nachwytem jakby tak sciagac go najpierw z gory do pasa potem od pasa do dolu a na koniec od samej gory do samego dolu...oczywiscie 3x7 co o tym myslisz???

niema ludzi NIEZASTĄPIONYCH ale sa NIEZAWODNI...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium