SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 232660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ekstra niespodzianka o poranku!
Jestem ciekawa jak działa ta nowość re loader

Ostatnie aeroby i jaki zaciesz Jestem ciekawa Twojego okresu masowego - lipy na pewno nie będzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Dokładnie, strach pomyśleć co Seba zrobi ze sobą w taki długi okres czasu, będzie kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Mam taką nadzieję, że wpadnie parę ładnych kilogramów.
Oby zdrowie dopisało i finansowo się polepszyło wtedy będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
własnie finansowo coś teraz o tym wiem po zwolnieniu ;/ :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Dziękuje Sylwia.

Dzisiaj poleciał ostatni trening, zrobiłem go wyjątkowo po pierwszym posiłku.

Teraz zostało tylko się ogolić i potem leżeć i odpoczywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
ale Ci zazdroszcze , ja bede musiala do ostatniego dnia chodzic do pracy ;-( to nie pozacinaj sie i odpoczywaj !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8066 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42779
SebastianMielecki
Właśnie ja mam drobny kościec. Pomoże na pewno, w składzie jest wszytko co powinno być, teraz pojem trochę więcej niż zalecane, a później, zmniejsz do dawki typowo profilaktycznej.

Dzisiaj zrobiłem ostatnie aeroby, . Teraz już przez długi czas nie będzie trzeba wstawać i sadzać dupy na rower.
Samopoczucie u mnie dzisiaj tragedia, ale jeszcze tylko kilka dni i upragniony odpoczynek.

Powoli planuje już okres masowy. Chce ten rok jak najsensowniej przepracować, żeby na kolejnych mpj nie było lipy i tym razem być przynajmniej 3. Innych startów nie planuje po drodze, ale nic nie jest pewne.

Właśnie dopijam 6 litr wody i czekam z niecierpliwieniem do kolejnego posiłku.






Jak powiększysz łapy i plecy to napewno będzxie trzecie miejsce jak nie lepiej bo dociety byłeś zayebiście a jak patrze na twoje nogi to aż mi wstyd z moimi 57 cm w udzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Z łapami jakoś sobie poradzę, ale powiększenie pleców czarno widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
wszystko jest w Twoim zasięgu do tego wiek przemawia za Toba :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

WHEY premium