SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 218434

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
w diecie wszystko wygląd ok,to ze ryz ma byc brazowy lub paraboliczny to chyba wiesz,o urozmaicaniu tez chyba nie trzeba pisac wiec działaj;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 960
mam ci podac moja diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
aha tylko ten chleb wasa,co to ma byc?:D:D


Ercus,nikt o to nie prosil,a po drugie to nie jest temat do tego

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-10-19 22:38:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2974
prepraszam ze tu pytam ale nie chce robic nastepnego tematu a znajsc zabardzo tego nie moge . ile razy w tygodniu mam cwiczyc jesli cwicze na mase ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
po pierwsze nie ten dział.
po 2 zalezy od treningu.
na poczatek 3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1032
Jak przyrządzić te chude mięso/białą rybkę, która występuje w dietach? Rozumiem, że przy smażeniu ilości tłuszczu lub oliwy z oliwek powinny być jak najmniejsze (a może się mylę?), ale jak tą rybę zrobić (preferuje mintaja), żeby nie przywierała. Dzisiaj usmażyłem sobie pierś z kurczaka na jednej łyżce oliwy z oliwek, mogę tak robić? W dziale Kuchnia nie znalazłem żadnych prostych metod.
Z góry wielkie dzięki za przepisy ;]
Pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4175
Czy małą kawę lepiej jest strzelić sobie bezpośrednio przed treningiem czy można dać ją do posiłku przedtreningowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4626
Jak ważyc takie podukty jak ryż czy kasza po ugotowaniu czy przed??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
najlepiej na patelni tefal a nie na takich zwykły żeliwnych,łatwym sposobem jest też pieczenie,zawijasz w folie,dajesz troche wody,wrzucasz do piekarnika i juz;p


Juve wszystko wazymy przed obróbka. i kasze i miesa i wszystko wszystko

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-10-20 17:33:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Blazio93-Oliwa z oliwek nie nadaja sie do dluzszej obrobki termicznej.Smazenie to najgorszy sposob przyrzadzania.

Demons-Kofeina wykazuje najwieksze dzialanie ok.godzine po spozyciu,ale postaraj sie,zeby nie pic i nie jesc jednoczesnie,bo spowlania to trawienie.Np.mozesz zjesc,za pol h wypic kawe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium