SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
w 2 i 3 dalbym wiecej miesa, chleb zamienil na wafle ryzowe, albo na ryz, albo na makaron.

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Papaj wiem że gdzieś już to opisywaleś, ale mam pytanko: mógłbys opisać swoją dietę??? chodzi mi o to jak rozkładasz posiłki, wiemże białko z rana i węgle na noc, ale jak to wygląda??? w pierwszym białko w ostatnim wegle, a reszta posiłków jest normalnie zbilansowana??/(białko+ryż+tłuszcze???)

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8147
bartek czemu na wafle ryzowe? duzo wyzsze ig i wogule.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
haha co z tego, ze ma wyzsze ig jak ma wysokoa osmalnosc i bd dlugo trawione/zalegalo w uk. p[okarmowym.

ig to nie wszystko

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
No moze to od bialeczka , zaczynam jesc jablka do sniadanie zeby jelita lepiej pracowaly i zobacze jak bedzie .
Albo moze to szpinak bo ostatnio jadlem tylko go , zmienie na brokuly i zobacze

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Juby...zamieniłbym jednak ten chleb z 2 i 3 posiłku na ryż lub makaron tak jak pisał Bartek.I dorzuciłbym trochę węgli..bo mi wychodzi tak na szybko obliczając,że przyjmujesz 3,5gr węgli na 1kg/m.c. to trochę mało.Dorzuć jeszcze jeden worek ryżu na dzień i podziel go na wszystkie posiłki.Na noc do twarogu dorzuć jakieś tłuszcze.A mięso podziel sobie po 125gr na każdy posiłek.Białka jest odpowiednia ilość wychodzi mi 2,5gr/kg.Jak nie możesz tego razowego zamienić na ryż to też tragedii nie będzie:)Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Juby a wiesz jakie masz zapotrzebowanie dzienne na kcal. Oblicz proszę swoją Całkowitą Przemianę Materii, a zdecydowanie precyzyjniej będzie można powiedzieć ile powinieneś dziennie jeść aby robić postępy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Cześć amigo jak tam trening bo laba sie skonczyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Laba się skończyła?hmmm...tak.Teraz od tygodnia lecę treningiem obwodowym 3 razy w tygodniu i muszę Ci powiedzieć że czuję się rewelacyjnie.Za każdy razem napompowany maksymalnie jak balon.I przy tym nie robię aerobów.Obwodówka mi wystarcza za aeroby.Tak planuję trenować do końca miesiąca,a potem polecę już splitem.Ale dietę cały czas trzymam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium