SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553971

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
bardziej mnie martwi wzrost bo mam go tylko 160cm
czy czasem tego się nie doczepią


potrachem bandziorów nie będziesz
a gdybyś startowała do prewencji to nie dostaniesz dodatkowego punktu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jestem dumny z Uscad i Pitta-bo przeczytali cały temat.I co?Mogli?Mogli i przeczytali.Więcej takich osób w temacie.

Pitt-moje ciśnienie,różnie się wahało,ale uwalili mnie za 140/90.Z tego co pamietam z ich tabelek wynikało,że trzeba mieć najwyżej 130/80.Jak się jest już w Policji,to na ciśnienie przymykają oczy,przy badaniach(wiem od znajomych policjantów,którzy mają problemy z ciśnieniem),ale przy przyjęciu oczekują ludzi zdrowych,którzy gwarantują,że przepracują minimum 15 lat w Policji,a nie będą się leczyć(słowa pana z komisji lekarskiej).Radzę Tobie pomierzyć przez jakiś okres ciśnienie,iść do swojego rodzinnego,jeśli będzie za duże i poprosić o jakieś piguły na uregulowanie ciśnienia,pamiętając,że tablety działać zaczynają po około 2 tyg.kuracji.Cały czas kontroluj ciśnienie,a gdy przyjdzie czas badań do obiegówki,musisz po prostu łykać piguły.Niestety ja teraz dopiero po "wypadku" z komisją lekarską jestem taki mądry...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102
słaby 56 co do czytanie wstecz to przejrzałam dośc dużo i znalazłam tylko post że garnituru nie trzeba wkładać, a co do dziewczyn to nie znalazłam nic...
powiedz mi jeszcze co można robić żeby jak najlepiej się przygotowywać i jak najlepiej wypaść?
Rzut piłką trenuję już od dwóch miesięcy z tym że 4kg (bo 3kg nie posiadam) i rzucam ok 7 metrów, myślę że z tym problemu nie będzie... powiedzcie czy bieganie na co dzień coś pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Dzięki Słaby 56 łap SOGa o to mo chodziło śmignę za wczasu porobić badania , pomierzyć ciśnienie i ewentualnie rodzinny.Z tego co pamiętam jak sobie mierzyłem to mam podobnie.
W takzwanym miedzyczasie gadałem z kuzynem (jest lekarzem) radził zrobić badanko krwi.Rozregulowany sód i potas mogą powodować wyższe ciśnienie.Jednym słowem jedzonko bez(lub z małą ilością) soli i potas piguły ,albo najlepiej dietka na frutkach(banan ,cytrusy,pomidory,mleko,fasola )to takie ważniejsze jest ich więcej nie spamiętałem reszty.Podobno te naturalne sięnajlepiej przyswaja.
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - pitt33 w dniu 2009-07-09 12:26:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Bieganie jsak najbardziej może pomóc.Poza tym poćwicz przewroty w przód i w tył(tego też się czepiają),możesz poćwiczyć bieg wahadłowy,czyli ten na koniec toru.Ja podobnie jak już ktoś wcześniej pisał zrobiłem sobie w lesie prowizoryczny tor i na nim się przygotowywałem.Zamiast tyczek miałem wbite kołki drewniane do slalomu,przewroty robiłem na ziemi,nie na materacach,zamiast manekina,targałem drewnianego kołka,zamiast piłek lekarskich miałem kilka pociętych kołków...Także dla chcącego...Zawsze można jakoś tor odwzorować.Może taki tor nie będzie idealny,ale liczy się zpamiętanie kolejności wykonywanych ćwiczeń i zakodowanie tego we łbie.Potem jak się wejdzie na salę,to wtedy już człowiek mniej się boi i wie co ma robić...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102
słaby 56 ja to samo, zrobiłam sobie taki tor przeszkód przed domem, pachołki do slalonu zrobiłam sobie ze stołków plastikowych, przewroty robię na kocach na trawie, manekin zrobiłam sobie z belek drzewa, płotki do przeskoku pożyczyłam ze szkoły, piłki lekarskie to mam dwie, z tym że jedna 3kg a druga 4kg i nie wiem co jeszcze można wykorzystać jako piłke bo więcej już nie mam, a zastanawiam się zamówić na allegro... jedynie nie mam skrzyń do przeskoku ale od czasu chodzę do szkoły na sale gimnastyczną poćwiczyc przeskoki przez skrzynie. Ten bieg wahadłowy wychodzi mi juz na sam koniec niezbyt, bo jestem juz zmęczona i nie mam siły biec już przy 6 biegu. Przy tym torze przeszkód co mam przed domem to nie mam tych skrzyń więc jak robie na czas to zamiast skrzyń wracam spowrotem do płotków (niby skrzynia) i potem te biegi resztką siły. czas mniej więcej mam ok 1.27 jak myślisz na sali będzie lepszy czas ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3498
ja mialem na tsf 1,16 a z wo 34 punkty, a obecnie czekam na wyniki psychotestow

im wiecej potu na silowni tym mniej krwi na macie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102
no to miałeś fajnie tylko pozazdrościć ;) a napisz mi tak mniej więcej jak wygląda multi select, mam te pytania, ale to tylko część tego co należy robić, a jakie sa zadania na logike? na spostrzegawczość? bo tego nie mam. podajcie jjakies pezykłady
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Moi Drodzy bieg nawet na krótki dystans wyrabia wytrzymałość i reguluje naszą przemianą materii. Ciśnienie krwi jest w normie i przy badaniu serduszko bije wolniej.Czyli się mniej męczysz przy dużym wysiłku. Zapraszam na wcześniejszy post z opisem jak się przygotować do Testu fizycznego. Im ciężar "piłki" większy tej do ćwiczeń to przy piłce lekarskiej nie odczujemy jej ciężaru czyli nie kontrolując gdzie spadnie będzie leciała daleko, a my robimy dalej brzuszki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium