SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231052

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Panowie co myślicie o takim splicie, trening 4x w tyg. z priorytetem na ramiona. Podział:

Poniedziałek: klata, kaptury + triceps lekko

Wtorek: Plecy + przedramiona + biceps lekko

Czwartek: Nogi + barki + brzuch

Piątek: biceps + triceps - super serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
lepiej byłoby przy Twoim stażu- chyba nie za dużym- dać wszystko 2x w tygodniu, można oczywiście opcje ciężko-lekko zastosować i wówczas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
2x w tygodniu leciałem przez dłuższy czas, również z opcjami lekko, ciężko. O ten trening pytam dla kumpla i dla siebie, ale przyszłościowo, bo póki co innym planem mam zamiar ćwiczyć, Woodynowskim. Czyli ogólnie taki podział zda egzamin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no, nie do końca taki - trening z nogami bym odciążył, ew. dla równomiernego rozłożenia można by podzielić na dwie a nawet trzy części m. naramienne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Czyli jaki akton do jakiego treningu najlepiej dodać?

Dzięki za odpowiedzi.

Zmieniony przez - easyriderr w dniu 2012-03-13 21:54:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wyciskanie[na przedni akton przede wszystkim] mógłbyś dać do klatki a unoszenia w oadzie i bokiem- w sserii- do rąk

nie sprawi to kolizji dla żadnej z grup ai nie będzie uszczerbku jeśli chodzi o cel kóry chcesz osiągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Ok, tak będzie. Wielkie dzięki. Jak mógłbyś rzucić okiem jeszcze na ten trening, ale już dokładnie rozpisany to będę wdzięczny. https://www.sfd.pl/Split_z_priorytetem_na_ramiona-t845485.html

Zmieniony przez - easyriderr w dniu 2012-03-15 20:47:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4400
Mój staż treningowy wynosi prawie dwa lata. Przez ostatnie 2 miesiące miałem przerwę od treningów spowodowaną sprawami zdrowotnymi. Teraz, kiedy wszystko w porządku, chciałbym wrócić do odbudowy formy. Moje pytanie brzmi następująco: czy mając trzy dni treningowe w tygodniu, lepszym treningiem będzie FBW, czy PUSH-PULL-LEGS? Zakładając oczywiście, że trening będzie opierał się tylko i wyłącznie na ćwiczeniach głównych, bez zbędnych izolacji. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19105
1. Ostatnio usłyszałem teorie, że kreatynę (rozmowa była o tcm) powinno się brać tylko w dni treningowe, bo w nietreningowe jest tylko wydalana. Mógłby się ktoś do tego ustosunkować?
2. Basen czy Tabata?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dilo

myślę, ze spokojnie możęsz powracać na FBW, następnie przejść na p-p-l, miesiąc, do dwóch każdego wedle okoliczności ktore pojawią się w trakcie wykonywania
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium