SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230521

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Pilar-jedź dopóki postępy się zatrzymają.Po co dokładać kreatynę,skoro wszystko idzie do przodu bez niej?

Trzymaj na "czarną godzinę".


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2011-10-03 15:47:05

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Witam.
Mam mały problem z ramionami. Otóż od jakiegoś czasu nie rosną, utrzymują się cały czas na poziomie 41cm. O ile z wyglądu jestem zadowolony to z obwodu nie. Już nie wiem czy za małe bodźce czy przetrenowanie. Próbowąłem już idealne czyste ruchy i ruchy z dużymi ciężarami. Może superserie biceps triceps? Aktualnie ćwicze bicepsa z klatką i tricepsa z plecami:

biceps:
1.uginanie ramion ze sztanga prostą 3x8-10
2.uginanie ramion z hantlami z suspinacją 3x8-10
3.modlitewnik sztanga łamana 2x10

triceps:
1.francuz leżąc (sztanga) 3x6-8
2.ściąganie drążka wyciągu 3x8-10
3.linki wyciągu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ile cały urosłeś od czasu gdy ramiona przestały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Nie mierzyłem reszty, ale w lustrze jest poprawa. Waga podskoczyło o 2-2,5kg. Talia trochę też, z racji, że to masa. Może spróbować teraz duże ciężary i mało powtórzeń? Za 3 tyg. planowałem lekka redukcje i może tam zastosować większą ilość powtórzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
1. 8 min. ( trening na brzuch)
2. 50 pompek + pompki przy ścianie 30
3. rozciąganie ekspandera na klatce x3 do zmęczenia
4. Pompki w podporze tyłem x3 do zmęczenia
5. ekspander za plecami nad 4 literami x3 do zm
6. na brzuchu x3 do zm
7. za klatką x3 dozm
8. a koniec rozciągam ekspander trzymając jeden uchwyt na nodze a 2 w ręce i tak przyciągam do góry (jak ciężarki) 2x 2min. na 1 rękę

ćwiczę 3 lub 4 dni w tygodniu z tym że 8 min. codziennie

i jak plan?

czy mogę połączyć asb i 8 min (trening na brzuch) - chodzi mi o to że 2 razy w tygodniu będe ćwiczył abs a 5 razy 8 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40
Mam takie pytanie czasami miewam ból przy zginaniu łokcia szczególnie po treningu klatki czy ściągacz na łokieć neopronowy pomoże ? warto zakupić go ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Hubert81 Co mógł byś mi podpowiedzieć w mojej sprawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1920
A tak pomyślałem, że spytam tutaj, bo to właściwie pojedyncze pytanie.
Zaznaczę od razu, że czytałem o tym, m.in. na sfd po wyszukaniu w googlach, teraz do sedna.
Otóż chciałem się dopytać, jak poprawić rozmiar, wygląd itp. ręki (m.in triceps i biceps), ale głównie chodzi o tego drugiego, lecz bez napinania go czyli mam normalnie ręce wzdłuż tułowia, jednak zaobserwowałem, że jest spora różnica obwodów, na ręce prostej i przy napiętym bicepsie i szczerze to trochę mnie to drażni (ba nawet nie trochę, a dodatkowo przy moich niekrótkich łapach to się rozciąga i nie wygląda efektownie).
Kurde znowu się rozpisałem.
Mam nadzieję, że dokładnie wyjaśniłem o co mi chodzi, ponadto chciałbym dodać też, że chciałbym rozbudować tą części co jest między przedramieniem i bicepsem by bnyło takie uwypuklenie (mięsień ramienny).
Zdaję sobie sprawę, że ważny też jest triceps, ale sam nie wiem które ćwiczenia będą najlepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie mierzyłem reszty, ale w lustrze jest poprawa. Waga podskoczyło o 2-2,5kg. Talia trochę też, z racji, że to masa. Może spróbować teraz duże ciężary i mało powtórzeń? Za 3 tyg. planowałem lekka redukcje i może tam zastosować większą ilość powtórzeń?

Czyli raczej w talie poszły te kg. Zrewiduj dietę i w następnym cyklu masowym podejdź do niej właściwie.

Na redukcji nie licz na zwiększenie obwodów, powalcz raczej o ich utrzymanie.

Jeżeli chodzi o bicepsy to w większości przypadków wystarczy skupić się na technice. Ten mały mięsień nie potrzebuje dużo do wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mam takie pytanie czasami miewam ból przy zginaniu łokcia szczególnie po treningu klatki czy ściągacz na łokieć neopronowy pomoże ?

Wątpię. Boli staw łokciowy czy któryś z przyczepów?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

WHEY premium